HER ŞEYE RAĞMEN YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRECEK YILBAŞI HEDİYELERİ

Bu sene yılbaşı kutlamaları, eskiden olduğu gibi büyük kalabalıklarla ve toplu alanlarda gerçekleşmeyecek belki ama hepimiz 2020 bittiği için çok mutlu olacağız.

Bu sene yılbaşı kutlamaları, eskiden olduğu gibi büyük kalabalıklarla ve toplu alanlarda gerçekleşmeyecek belki ama hepimiz 2020 bittiği için çok mutlu olacağız. Hijyen ve sosyal mesafe kuralları gereği, kutlamalarımız evlerimizde, aile bireyleri ile beraber, daha dikkatli bir formda gerçekleşecek ama evlerimizi süsleyip yılbaşına tüm coşkumuzla hazırlanmamızı engelleyen bir kural yok. Üstelik, unutmayalım, fiziksel olarak dostlarımızla fazla bir araya gelemesek de sosyal medya üzerinden herkes birbirini takip edecek. İşte, sosyal medyadaki en coşkulu yılbaşı paylaşımlarını yapabilmek için birkaç önemli ipucu.

Bu yılbaşında eviniz sadece misafirleriniz değil, hiç tanımadığınız sosyal medya kullanıcıları da görecek. Bu görünmeyen rekabet hepimizi dekorasyon konusunda daha bir detaycı ve heyecanlı yaptı. Bu heyecanın nedeni de birbirinden güzel süslemeler, şenlikli çam ağaçları ve rengârenk paketlerle bezenmiş yılbaşı hediyeleriyle dolu bir ev ve bu evin yarattığı hayranlık. Hazırlıklarına şimdiden başladığımız yılbaşı gecesi dekorasyonlarınız için en yakın yardımcınız Hepsiburada yılbaşı hediyesi sayfası olacaktır. Evimi öyle bir süsleyeceğim ki, görenler yeni yılda anlata anlata bitiremeyecek diyen ev dekorasyonu meraklıları, burası tam aradığınız yer.

Gözler kamaşacak, paylaşımlar durmayacak: Yılbaşı ağacı süslemeleri

Yeni yıl kutlamalarında evlerimizin baş köşesinde bir çam ağacı olması artık uzak bir hayal değil. Sevdiklerimizle toplandığımız, hediyelerle neşelendiğimiz, oynadığımız oyunlarla ve kahkahalarımızla evlerimiz doldurduğumuz umut dolu bugünde, sosyal medyada en çok paylaştığımız ev dekorasyonumuz çam ağacımız olacak. Bu nedenle yılbaşı ağacı süsleme konusu çok önemli.

Rengârenk yılbaşı süsü seçenekleri, ışıl ışıl ampuller ve altında bekleyen hediyelerle adeta bir dilek ağacına dönen çam ağaçları için birçok seçenek sizi bekliyor. Metal veya plastik ayaklı seçenekleri ile kullanım kolaylığı, 90-120-150 cm boy seçenekleri ile de evinize uygunluk sağlayan bu ağaçları özel aydınlatma setleri ve süsü setleriyle beraber paket halinde alabileceğiniz gibi süslerini ve aydınlatma seçeneklerini ayrı olarak da değerlendirebilirsiniz. Kaliteli ve birinci sınıf kopmaz, dökülmez plastik yaprak materyallerinden imal edilmiş ağaçlar sayesinde yılbaşı ertesi temizlik ile uğraşmayacaksınız. Ayrıca dal ve yaprakları rahat açma ve kapama yapmanıza olanak sağlayan esnek materyal yapısı ile kutlamalar bittiğinde ağacınızı rahatça kaldırıp saklayabilirsiniz. Dik ve estetik durma özelliği sağlayan metal ana gövde iskeleti süslerinizin ve aydınlatmalarınızın her daim güzel görünmesini sağlayacak. Gerçek çam ağacı yaprağı renlerinde bezenmiş yeşil renk dokusu ile istediğiniz yılbaşı dekorasyonunu yakalayabileceksiniz.

Renk cümbüşü yılbaşı dekorları

Yılbaşı hediyeleriniz aldınız, az sayıda da olsa sevdiklerinizi davet ettiniz, yemekler hazırlandı, içecekler soğutuldu. Tüm bu hazırlıkların yanında evinizin baş köşesine aldığınız çam ağacınız, süslemeleriniz, aydınlatmalarınız sonrasında kalan yılbaşı dekorasyonunu tamamlamak için yılbaşı dekorlarınızı sakın unutmayın.

Özenle hazırladığınız evinizin mutluluk, neşe ve eğlence veren cümbüşüne renk katacak olan yılbaşı dekorları için birçok seçeneğiniz var. Fotoğrafların vazgeçilmezi renkli ya da çam tasarımlı garland süsler, yuvarlak kalıpta, kırmızı toplu kapı süsü ile yeni yıl temanızı tamamlayabileceğiniz yılbaşı kapı süsleri, el yapımı olarak keçeden yapılan Noel baba desenli büyük hediye çorapları, sevdiklerinizi şaşırtacak kalpli mumlar, birçok renk seçeneği bulunan dekoratif mumluklar, dekoratif heykeller, boyunluklar ve renkli simler, özel aydınlatma tasarımları, köpük mantarlar, dış mekanlar için özel üretilmiş bahçe süsleri, pasta mumları, yılbaşı ağacınıza, kapınıza veya pencerenize asabileceğiniz kumaş ve pelüş süsler, keçe malzemeden üretilmiş, 90 cm. çapında kırmızı yılbaşı ağacı alt örtüsü, dekorasyonun vazgeçilmezi renkli ayna toplar ve led ışıklar gibi özel dekor seçenekleri arasında neşeli bir alışveriş sizleri bekliyor. Tüm bu yılbaşı dekorasyonu malzemeleri size ve sevdiklerinize unutulmaz bir yılbaşı gecesi kutlaması yaşatacaktır.