HERBAL ESSENCES’İN TÜRKİYE’DEKİ İLK MARKA ELÇİSİ: GAMZE ERÇEL

İngiliz saç bakım markası Herbal Essences, Türkiye’deki ilk marka elçisi Gamze Erçel’i gerçekleştirdiği bir lansmanla duyurdu.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Haziran 2023
HERBAL ESSENCES’İN TÜRKİYE’DEKİ İLK MARKA ELÇİSİ: GAMZE ERÇEL

İngiltere’nin sevilen doğal saç bakım markası Herbal Essences, 5 Haziran Pazartesi günü Mandarin Oriental Bosphorus’ta gerçekleştirdiği davetle doğal içeriğini ve Türkiye’deki ilk marka elçisi Gamze Erçel’i tanıttı. Davetliler, kendileri için özenle hazırlanan programda Herbal Essences’ın doğal, canlı ve premium dünyasına tanıklık etti.P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Güzellik ve Kişisel Bakım Kategorileri Ticari Operasyonlar Kıdemli Direktörü Armağan Sünerli, açılış konuşmasını yaptığı etkinlikte şunları söyledi; “P&G saç bakım kategorisinde amacımız kadınların saçlarındaki farkı görüp hissedebileceği ve aynı zamanda sevebileceği markalar yaratmak. Herbal Essences da tam da bu amaçla hem doğal içerikli ürünler arayan hem de saçlarındaki doğal değişimi görmek isteyen kadınlar için tasarlandı. İnsanlara her zaman doğallığıyla dokunan, doğanın gücünü saçlarda hissettiren ve saçları 1 kullanımda 2 kat daha fazla besleyen markamız Herbal Essences’ın Türkiye’deki ilk marka elçisini siz değerli davetlilerimize tanıtmaktan gurur ve heyecan duyuyoruz. Heyecanımıza ortak olduğunuz için çok teşekkürler. İngiltere’nin 1 numaralı saç bakım markası Herbal Essences’ın geçtiğimiz aylarda formülünü tamamen vegan olarak değiştirdiği içeriğinde 96% oranında doğal özler bulunmakta. Biz de markamızdaki bu değişimi; doğallığıyla, saçlarının güzelliği ve duruşuyla markamıza çok yakıştığını düşündüğümüz Türkiye’deki ilk marka elçimiz Gamze Erçel’le duyurmak istedik.”


Herbal Essences’ın Türkiye’de ilk marka elçisi Gamze Erçel; “Herbal Essences; doğallığıyla beni her zaman büyüleyen bir markaydı. Son dönemde kullandığım ürünlerin içeriğine dikkat etmeye başladığım için Herbal Essences; doğal, sülfatsız ve vegan içerikli ürünleriyle günlük saç bakım rutinimin önemli bir parçası haline geldi. Aynı zamanda hayvanlar üzerinde test edilmeyen Herbal Essences ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanıyorum. Özellikle Herbal Essences Aloe ve Bambu serisi, sülfatsız olup saçlarımı güçlendirmesiyle uzun zamandır benim vazgeçilmez şampuanım ve saç kremim oldu. İçeriğinde kullanılan bitki özlerinin saçlarınızda bıraktığı benzersiz kokuyu ve saçlarınıza sağladığı yumuşaklığı deneyimlediğinizde Herbal Essences’ı bırakamayacaksınız” ifadelerini kullandı.

Gamze Erçel’in Herbal Essences marka elçisi olarak tanıtıldığı ve Mert Vidinli’nin ev sahipliğini üstlendiği lansmanda güzellik dünyası, sosyal medya fenomenleri ve basın bir araya geldi. Herbal Essences’ın düzenlediği davette eğlenen katılımcılar, kendileri için hazırlanan Eli Peacock ile Saç Aksesuarı Workshop’ıyla keyifli anlar geçirdi.

Herbal Essences’ın yenilenen formülü ilgi çekti

Kadınların saçlarındaki değişimi görüp hissedebileceği marka Herbal Essences’ın yenilenen ve doğal içeriğe sahip formülü, Türkiye’deki ilk marka elçisi Gamze Erçel’in tanıtıldığı lansmanda büyük ilgi gördü. Hem saçları onararak yumuşatan hem de bir kullanımda iki kat daha fazla besleyerek doğal bir görünüm sağlayan Herbal Essences, düzenlediği lansmanda ziyaretçilere birbirinden özel sürprizler hazırladı.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.