HİÇ GÜNEŞ IŞIĞI İÇİLİR Mİ?

Şimdi sıra güneş ışığını BLENDED ile içinizde hissetmede…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 06 Şubat 2015
HİÇ GÜNEŞ IŞIĞI İÇİLİR Mİ?
Yoğun iş temposunda, günlük koşuşturmada beslenmenize ne kadar dikkat ediyorsunuz? Yeterince sağlıklı gıdalar tüketiyor musunuz? Günlük sebze ve meyve ihtiyacınızı nasıl karşılayacağınızı bilmiyor musunuz?

Blended yeşil besin desteği hazırlayarak bunu sizin için bir şişeye sığdırıyor. Yerel üreticilerden büyük bir titizlikle seçilen yeşillikler meyvelerle profesyonel makinelerde karıştırılıyor ve her gün yeşil içeceğiniz cam şişesinde kapınıza kadar geliyor. Yeşil bitkilere rengini veren klorofil, sıvılaşmış güneş enerjisidir. Böylece güneş ışığını ve onun tüm faydalarını bir gün içinde almanız mümkün oluyor.


  


Bu çok lezzetli içecek ile günlük hayatta tüketilmesi zor olan miktarda yeşillikler taze meyvelerle birleşiyor. Bu aklımıza hemen detoksu getirebilir ancak sıradan bir detokstan farklı. Çünkü detoks içeceklerindeki gibi sebze meyvelerin sadece suyundan oluşmuyor, liflerini de saklıyor. Vücudu aç bırakarak değil doğru besleyerek arındırıyor. Çünkü lifler ayrılıp atılamayacak kadar kıymetli. Lifler sayesinde uzun süren tokluk hissi sağlanıyor ve fazla kalori alınımının da önüne geçilmiş oluyor.

Beslenme kalitenizi yeniden gözden geçirerek BLENDED ile yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.