Hummel’ın Yeni Marka Yüzü: Sıla Türkoğlu

Stillere farklı bakış açıları kazandıran hummel, yeni sezonda Sıla Türkoğlu ile yeni bir yolculuğa çıkıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 27 Eylül 2023
Hummel’ın Yeni Marka Yüzü: Sıla Türkoğlu

hummel’ın yeni marka yüzü başarılı oyuncu Sıla Türkoğlu oldu. hummel Lifestyle koleksiyonunu ve Mindful Training koleksiyonunu yeni sezonda Sıla Türkoğlu tanıtacak.Sıla Türkoğlu, yaptığı açıklamada "Birçok farklı ruh halimde bile kendimi bulduğum Lifestyle koleksiyonuyla ve dünyamızın en büyük sorunlarından biri olan sürdürülebilirlik problemini göz ardı etmeden üretilen, geri dönüştürülebilir materyallerden oluşan Mindful Training koleksiyonu ile karşınızda olacağım için ayrıca heyecanlıyım” dedi.


hummel Türkiye Ülke Direktörü Eddy Massier ise “Genç ve başarılı oyuncu Sıla Türkoğlu ile keyifli ve heyecan verici bir anlaşmaya imza attık. 100. yılımızı kutlarken, markamızı tanımlayan öncü başarıların, ikonik spor anlarının ve ilham verici insan becerilerinin yüzyılını da kutluyor; her alanda Türkiye ile olan bağımızı güçlendirmekten mutluluk duyuyoruz” diyor.

hummel açıklamasına göre markanın "Lifestyle" ve "Mindful Training" koleksiyonları, kendi tarzlarını istediği gibi yaratmak isteyenlerin ve müziğin ritmiyle özgürce koşanların duygusal ifadelerini yansıtmayı amaçlıyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.