ISABEL’LE KATE BİRLİKTE!

ISABEL'LE KATE BİRLİKTE!

Isabel yıllardır vardı, ancak son birkaç yılda Balmain’la birlikte tutkulu bir yükselişe geçti. Kate bu arada Yves Saint Laurent’le takıldı. Longchamp’dan vazgeçmedi. Balmain’la flörtleşmekle yetindi. Hepsiyle değişti. Farklı farklı Kate’ler çıktı ortaya. Bu arada hep düşündü durdu Isabel severler, Kate ne zaman durulacak, doğru yolu bulacak diye.

Isabel tam Kate’likti aslında. Rock, zamansız, hep festival boyutlarında tutunmaya çalışan ama bir yanıyla karanlığın içinde oradan oraya savrulan. İçerilerde hiç değişmeyen, asla bir yere gitmeyen. Hep dönülen, vazgeçilmeyen.

Geçtiğimiz aylarda tığ işi detaylı Isabel Marant atletle görüldü once. Ardından 2010 sonbahar/kış sezonunun bir numarası kısa paça deri pantolonuyla dolandı durdu Londra sokaklarında.

Sonra… Birlikteler. Isabel Marant kış sezonunda reklam kampanyasının yüzü olarak Kate’i mi seçti, yoksa Kate mi onu bilmiyoruz. Bu beraberliğin ilk meyvesi çizgili kazak ve kısa paçalı skinny pantolon birlikteliği işte karşınızda. Kazak netaporter.com’da birkaç haftadır satışta. 350 lira civarında.


Hacer Yeni