iyzico ile kartsız internet alışverişi dönemi başlıyor!

Banka hesabı veya kredi kartı olmadan internetten kolay ve güvenli bir yolla alışveriş yapabilme imkanı sunan iyzico ile tanışın!

İnternetten alışveriş, teknolojinin hayata kattığı en büyük kolaylıklardan biri. Dijital çağın vazgeçilmez bir parçası haline gelen internetten alışveriş, ürünü almaktan vazgeçecek kadar uzun kuyruklarda beklememek, ürünle ilgili detayları öğrenebilmek, diğer ürünler arasında karşılaştırma yapmak gibi pek çok kolaylık sağlıyor. Öyle ki Türkiye’de internet alışverişlerinin oranı %91’e ulaşmış durumda. Alışveriş yapanların sayısı artsa da banka hesabı veya kredi kartı olmayanlar internetten alışverişin kolaylıklarından yararlanamıyor. Türkiye’nin fintek lideri iyzico, işte bu noktada devreye giriyor ve banka hesabı olmayanlara da internetten alışverişin kapılarını açıyor.

iyzico mobil uygulaması ücretsiz olarak akıllı telefona indirildikten sonra Akbank ATM’leri üzerinden iyzico hesaplarına para yatırabiliyor ve hesaplarındaki iyzico bakiyeleri ile on binlerce e-ticaret sitesinde yalnızca birkaç saniyede ödeme yapabiliyor. Üstelik yapılan tüm alışverişler, iyzico Korumalı Alışveriş güvencesinde gerçekleşiyor ve ödemeleriyle ilgili 7/24 canlı destek alabiliyorlar. Ürünle ilgili herhangi bir problem yaşanması halinde ise iptal/iade süreçlerinde kolaylık sunuluyor.

Bir banka hesabı bulunsa da internet alışverişlerinde güvenlik sebepleriyle kredi kartını kullanmaktan çekinenler ise iyzico Korumalı Havale/EFT ile çözüm sunuluyor. İnternet alışverişlerinin ödemesinde havale/EFT yöntemini seçen ev hanımları, satıcının banka hesabına ürün/hizmet tutarını gönderiyor ve ödemelerini kolayca tamamlıyor.

iyzico, sunduğu teknolojilerle internetten alışverişte kredi kartı kullanmak istemeyenlerin de güvenli ve kolay bir yolla internetten alışveriş yapabilmesini sağlıyor.

HEMEN İYZİCO HESABI AÇİlandır.