JACOB ELORDI’NİN YENİ FİLMİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

‘Priscilla’ filminin ilk fragmanı yayınlandı!

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 24 Haziran 2023
JACOB ELORDI’NİN YENİ FİLMİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER A24

Daha önce Austin Butler’ı Elvis Presley olarak izlemişken, şimdi ise sıra Jacob Elordi’de! Ancak bu sefer Elvis’i biraz farklı bir versiyonda göreceğiz. Cailee Spaeny ile birlikte, Elvis Presley’nin eski eşi Priscilla Presley’nin hayatını konu alan ‘Priscilla’ biyografik filminde yer alacak olan Elordi, ekranlarımıza 'Elvis' olarak dönüş yapıyor. Sofia Coppola’nın yönetmenliğini üstlendiği ‘Priscilla’ filmi, Austin Butler’ın Elvis Presley canlandırmasından bir sene sonra geliyor. İlk fragman yayınlanmışken, şimdiden karşılaştırmalar ve eleştiriler gelmeye başladı bile! 

Aşağıda film hakkında bilmeniz gerekenleri görebilirsiniz…

‘PRISCILLA’ FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

2022’nin hit filmi ‘Elvis,’ Elvis Presley’nin şöhrete ulaşmasını konu almıştı, ‘Priscilla’ filmi ise olayları Priscilla Presley’nin gözünden anlatacak. Filmin ilk fragmanından da görebileceğiniz üzere, film tamamen Priscilla’nın bakış açısından anlatılıyor. Elvis ile henüz 14 yaşındayken tanışan Priscilla Presley, Elvis’in şöhret yolculuğunda yanında yer almıştı. Filmde Priscilla’nın Elvis Presley ile ilişkisinin yanı sıra düğünleri ve ilk çocuklarının doğumu da yer alıyor. Priscilla Presley’nin 1985’teki ‘Elvis ve Ben’ adlı anı kitabından uyarlanan film, evliliklerine ve ilişkilerine samimi bir bakış sunuyor. 1967’da evlenen Elvis ile evlenen Priscilla, bir sene sonra kızları Lisa Marie Presley’i dünyaya getirmişti. Çift 1973’te boşanma kararı almıştı. 

‘PRISCILLA’ KADROSUNDA KİMLER VAR?

Baz Lurhhman’ın ‘Elvis’ filminde Priscilla’yı Olivia Dejonge canlandırırken, ‘Priscilla’ filminde meşaleyi Cailee Spaeny devralıyor. Elvis’i Jacob Elordi canlandırırken; filmde aynı zamanda Lisa Marie Presley olarak Emily Mitchell, Patsy Presley olarak Jorja Cadence, Vernon Presley olarak Tim Post ve Terry West olarak Luke Humphrey yer alıyor. 

‘PRISCILLA’ FİLMİ NE ZAMAN VİZYONA GİRİYOR?

Filmin henüz net bir vizyon tarihi olmasa da fragmanın yayınlanması ile birlikte ‘Priscilla’ filmini 2023’ün son günlerinde izlemeyi bekleyebiliriz!


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.