JIMMY CHOO VE OFF WHITE POP-UP BUTİĞİ BEYMEN ZORLU CENTER'DA

Jimmy Choo ve Off-White işbirliği ile hazırlanan 2018 yazının en iddialı ayakkabı koleksiyonu, 11-29 Nisan tarihleri arasında OFF-WHITE C/co JIMMY CHOO Pop Up butiği ile Beymen Zorlu Center’da.

29 Nisan’a kadar hizmet verecek olan OFF-WHITE C/co JIMMY CHOO Pop Up Butiği’nde, Jimmy Choo hayranlarından Prenses Diana’ın zarif stilini ünlü tasarımcı Virgil Abloh’un estetiğiyle tamamlayan koleksiyonda, dokuz farklı model yer alıyor.

Doksanlı yıllara imza atan derileri, bugünün prensesleri için yeniden yorumlayan koleksiyondaki ayakkabılar plastikler, tüller ve egzotik çiçekler ile buluşarak defile sahnelerini gerçek hayata taşıyor.

Modern prenseslerin ‘sihirli ayakkabısı’ Claire, Elisabeth, Anne ve Frances Jimmy Choo’nun klasik ve feminen stilini yeniden tanımlıyor. İkonik Lance modelinin yumuşak PVC ile kaplandığı koleksiyonda, çizmeler de PVC veya tüle bürünürken, sivri burunlu saten stilettolar ise plastikle sarılıyor.Doksanlı yıllarda stil belirleyici olan feminen fiyonk, Off-White C/co Jimmy Choo koleksiyonunda daha da büyüyor.  Yeni lüksün tasasız tutumunu yakalayan Mary, yüksek topuğu ve akışkan formlu fiyongu ile gündüzden geceye şıklık katıyor.Koleksiyonun en ihtişamlı modeli Victoria, şelale gibi dökülen damla şekilli kristallerle gözkamaştırıyor. Polar beyaz napa veya çiçek desenli kumaş alternatifleri sunan kar çizmesi Sara, ikonik topuğu ile dikkat çekiyor. Off-WhiteTM c/o Jimmy Choo koleksiyonu, markanın gözde modelleri Jane  ve Charlie’yi de yeniden yorumluyor. Logo baskılı bantlar ile ayağı ve bileği saran ayakkabıların, siyah, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri bulunuyor.

Off-White C/co Jimmy Choo Koleksiyonu, BEYMEN'lerde ve www.beymen.com adresinde ve 11-29 Nisan tarihleri arasında Beymen Zorlu Center’daki OFF-WHITE C/co JIMMY CHOO Pop Up butiğinde moda tutkunları ile buluşuyor..