KAHVE SEVERLERİN YENİ ADRESİ

Unutulmaz bir kahve deneyimi yaşamaya ne dersiniz, hem öğrenin hem de tadın

On ikiyi aşkın ülkeden topladığı kahve çekirdeklerini kendi kavuran ve her defasında farklı harmanlayarak müşterilerine daha önce hiç tatmadıkları kahve aromaları deneyimletmeyi amaçlayan MOC, Nişantaşı'na yepyeni bir soluk getiriyor.

Kahve tüketiminin giderek arttığı son dönemde Ministry Of Coffee (MOC), kahve konusundaki bilgi ve tecrübesiyle sektöre iddialı bir giriş yapıyor. Uluslararası barista eğitmeni Sam Çeviköz tarafından hazırlanan menü, dünyanın farklı noktalarından toplanan lezzetlerle harmanlanıyor. Kolombiya, Kosta Rika, Meksika,Peru, Panama ve Kenya gibi bölgelerden taze olarak alınan kahve çekirdekleri kavrularak, haftanın her günü MOC'da misafirlerle buluşuyor.
MOC Nişantaşı'nda, İtalyan La Marzocco ve Drip kahve makineleri gibi Türkiye'de az rastlanan profesyonellikte ürünlere yer veriliyor. Sam Çeviköz'ün Avustralya'dan ülkemize taşıdığı kahve kültürüyle bir araya gelebileceğiniz MOC Nişantaşı'nda, kahve konusunda eğitimlere katılabilir, kavurma keyfi yaşayabilir, ayrıca MOC'un gözdesi soğuk demleme kahveyle (Cold Brew) buluşabilirsiniz. Unutulmaz bir kahve deneyimi yaşamak isteyen tüm kahve tutkunları şehrin en yeni kahve durağı olan MOC Nişantaşı'na bekleniyor.

Etİketler