KIM KARDASHIAN OYUN OLURSA!

Kim Kardashian "Momager"ımız olmaya aday.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 03 Temmuz 2014
KIM KARDASHIAN OYUN OLURSA!
Kim Kardashian'ın oyun App'i çıktı oh çok rahatladım. Oyun tanıtımlarında  boy gösterip “Çok heyecanlıyım.” diyen Kim'in heyecanı bile benimkiyle boy ölçüşemez!!!

 

Kısaca bahsetmek gerekirse oyun, genel olarak hayatın gerçeklerine dayanıyor(!); olabildiğin kadar ünlü ol, kazanabildiğin kadar çok para kazan. Oyuna mağaza çalışanı olarak başlıyorsun. Bir akşam tam mağazayı kapatıp çıkarken Kim Kardashian geliyor ve “Fashion Emergency!” (Acil moda durumu!) diyor. İşte orada akan sular duruyor. Kim'e yardımcı olmak şart! Kendisi sonunda iki elbise arasında kararsız kalıyor ve size danışıyor. İşte burası kritik... Sizin seçiminizden memnun kalırsa numaranızı istiyor ve böylelikle Hollywood'a ilk adımınızı atmış oluyorsunuz. Ne muhteşem bir şöhret hikayesi başlangıcı değil mi? Ben oyunu denedim, epey de eğlendim... Bu kıymetli eseri kendime saklamak istemedim! Bakalım siz ne düşüneceksiniz...
 
İlk olarak bedava indirebileceğiniz oyunda karakterinizin iş yapacak gücü bulması için parayla, bir nevi 'can' alabiliyorsunuz. Oyunu hem App Store hem Google Play'den indirebilirsiniz. Böylece Kim Kardashian'ın size şöhret yolunda akıl hocalığı yapmasını sağlayabilirsiniz.

AppStore:

http://goo.gl/sqViKs

GooglePlay:

http://goo.gl/wUcPBe

 

Dip not: Bir de konu hazır cep telefonuyken, bu kılıfı da önermeden geçemeyeceğim!!! Şu linkten http://goo.gl/A2gnoF  $2.02'a hem de ücretsiz kargoyla sahip olabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.