Krem İçeriğinde Üst Nokta...

Krem İçeriğinde Üst Nokta...

Şimdiye kadar anemon çiçekli, inci tozlu, yosunlu, altınlı, baharatlı, orkideli kremler biliyorduk. Daha doğrusu her birinde önce şaşırdık sonra zamanla alıştık. Sonra yıllar içinde La Praire siyah hayvarlı kremlerini piyasaya çıkardı. Havyarın etkisi, kremin çarpıcı sonuçları ürünün lüks kavramıya buluşması ürünün satışlarını muhteşem etkiledi. Bağımlıları çoğaldı, kullanan fan’ları arttı. Şimdi kozmetikte yeni bir dönem daha başlıyor. La Praire içerik konusunu bir adım daha ileriye götürüyor. Nasıl mı? Ciltte aydınlanma döneminin öncüsü olarak lanse edilen yeni cilt bakım serisinde dünyanın en önemli- en pahalı yiyeceğini yani beyaz havyarı kullanmış.

La Prairie White Caviar Illuminating Sistem daha önceki başarılı ürünlerinden esinlenerek, ileri bio-teknolojiyi kullandığı lüks formülleriyle cilde aydınlık ve sıkılık sağlıyor ve böylece cildin aydınlanma dönemini başlatıyor.

White Caviar Illuminating Sistem  birbirini tamamlayan ipek yaplılı kremi ve iki adet yüksek konsantreli serumları ile üç muhteşem üründen  oluşuyor. La Prairie’nin bilimsel formülleri ciltte oluşan pigmentasyon problemleri, yaşlılık lekeleri , sıkılığın azalması, çizgiler, kırışıklıklar, nemsizlik ve berraklığın azalması gibi cildin yaşla ilgili problemlerine odaklanır. Bunun yanında en önemli özelliği ise yaşlanmayla ilgili  ileride oluşabilecek yaşlılık belirtilerini en aza indrirmeye yardımcı olmaktır. ?Sıkılaştırıcı, toparlayıcı, göz alıcı aydınlık sağlayıcı, nemlendirme sağlayan hafif yapılı çarpıcı içerikli bir cilt bakım serisi arıyorsanız tam size göre. Çünkü serinin içinde bulunan White Caviar Illuminating Cream, ciltte düzensiz dizilmiş  pigmentleri yavaşlatarak yaşlılık lekelerin görünümlerini önlerken  White Caviar Illuminating Serum, ciltteki yaşlılık lekelerini önleyip melanin üretimini azaltarak, melaninlerin hücrelere transferini yavaşlatıyor.  Bu yepyeni serinin son ürününe gelince...White Caviar Illuminating Eye Serum hassas göz çevresinde  pigmentasyon problemiyle oluşan koyu renk halkaların görünümlerini azaltarak göz çevresini sıkılaştırıyor ve aydınlatıyor.

Esra Özübek