LONGINES'İN YENİ ZARAFET ELÇİSİ: JENNIFER LAWRENCE

Oscar'lı oyuncu Jennifer Lawrence sergilediği duyarlılıkla yaptığı her işe yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Cesur ve güçlü bir kadın olan Jennifer'ın, Longines ailesine katılması kimseyi şaşırtmadı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 02 Kasım 2022
LONGINES'İN YENİ ZARAFET ELÇİSİ: JENNIFER LAWRENCE

Jennifer Lawrence, dünyanın en büyüleyici oyuncularından biri. 2012'de Açlık Oyunları'nın genç kahramanı Katniss Everdeen'i canlandırarak kendini küresel bir yıldız olarak kabul ettirdi ve o zamandan beri kendine bir Oscar Ödülü ve üç Oscar adaylığı, bir BAFTA, iki Screen Actors Guild ödülü ve üç Altın Küre kazandıran pek çok filmde rol aldı. Ayrıca Time dergisi tarafından dünyanın en etkili 100 kişisi arasında gösterildi. 

Açlık Oyunları serisindeki, Umut Işığım ve Düzenbaz gibi modern şaheserlerdeki performansı onun herkesçe tanınan bir isim haline gelmesini sağlamış olsa da Lawrence’ın meziyetleri, film yıldızı olmakla sınırlı değil. 2018’de, son filmi Causeway’in yapımcılığını üstlendiği kendi yapım şirketi Excellent Cadaver’ı kurdu. Lawrence, ekran dışında da toplumsal cinsiyet eşitliğinin tutkulu bir savunucusu ve yolsuzlukla mücadelede sert yasaların yürürlüğe konması için ülke çapında faaliyet gösteren tarafsız sivil toplum kuruluşu RepresentUs’ın yönetim kurulu üyesi.


Longines’le çalışmayı dört gözle beklediğini söyleyen Lawrence; “Longines’in tarihte benzerine az rastlanır köklü bir yenilik ve kalite mirası var. Longines ailesine katıldığım için çok heyecanlıyım ve birlikte çalışmayı sabırsızlıkla bekliyorum.Longines, benim için uzun yıllardır, dingin bir gücün zarafet ve özgüvenle buluşmasıyla ortaya çıkan zamansız bir şıklığın ta kendisi. Kentucky’de doğup büyümüş biri olarak Longines benim için hep Kentucky Derby’sinin ve geleneğinin vücut bulmuş hali olmuştur” dedi. 

Longines’in CEO’su Matthias Breschan, Lawrence’ın, markanın etkileyici isimlerden oluşan Zarafet Elçileri listesine katılmasından büyük heyecan duyduğunu belirtti. Breschan: “Jennifer, oynadığı her karaktere gerçeklik ve sahicilik katma yeteneğine sahip ve bu yeteneğini, ekran dışında, hem doğal hem de markamızla ilişkilendirebildiğimiz bir zarafete dönüştürüyor. Longines ailesi olarak, her yaştan kız ve kadın için bir ilham kaynağı olan Lawrence’ı aramızda görmekten gurur duyuyoruz.”

Benzersiz zarafet anlayışı, empati kurma ve şefkat gösterebilme yetenekleri ile bilinen Jennifer Lawrence üstlendiği her rolün hakkını verebildiğini kanıtladı. Ekran dışında da dürüst ve özgün olarak bilinen Amerikalı aktris hiç kuşkusuz yaratıcı ve ilham veren bir Longines Zarafet Elçisi olacak


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.