L'ORÉAL PARIS'İN YENİ MARKA ELÇİSİ KENDALL JENNER!

L'Oréal Paris'in global marka elçisi olan Kendall Jenner, kariyerini, marka ile bağını ve güzellikle ilişkisini anlatıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 29 Ağustos 2023

L'Oréal Paris, seninle global marka elçisi olmak için ilk iletişime geçtiğinde tepkin ne oldu?

Çok heyecanlandım! L'Oréal Paris ürünlerinin yanı sıra; markanın kadınların güçlendirilmesine sağladığı desteği, kadınlara yönelik stereotipleri modern bir feminizm vizyonuyla sorgulaması ve marka mesajıyla her kadının kendisini değerli hissetmesini sağlamasını çok takdir ediyorum.

L'Oréal Paris’in marka elçisi olmak senin için ne ifade ediyor?

Benim için L'Oréal Paris marka elçisi olmak; yıllardır markayla çalışan pek çok harika kadınla yan yana durmanın yanı sıra çeşitlilik ve kapsayıcılığı merkeze alan bir güzellik anlayışıyla kadınlar arasındaki dayanışmayı güçlendirmek demek.

L'Oréal Paris, ikonik sloganı "Çünkü biz buna değeriz" ile tanınıyor. Bu 4 kelime senin için ne ifade ediyor?

"Çünkü biz buna değeriz" iddialı bir söylemden çok daha fazlası. Kadına kendi değerini tayin ve ifade etme gücü veren; özgüven, özgürlük ve bağımsızlığı ifade eden bir slogan benim için.

L'Oréal Paris elçisi olarak paylaşmak istediğin mesaj nedir?

Tüm kadınları daha güçlü ve daha özgüvenli hissetmeye teşvik etmek, kendi güzellik anlayışlarını ifade ederken diğer kadınlarla dayanışma içinde olmaları için cesaretlendirmek istiyorum. Hepimiz eşsiz ve farklıyız ve bu farklılıklarımızı kutlamalıyız çünkü bizi biz yapan şeyler onlar.

Kendini feminen veya feminist olarak mı görüyorsun? Neden?


Her ikisi de! Bunların birbirine zıt değil aksine birbirini tamamlayan kavramlar olduğunu düşünüyorum.

Ne zaman güçlü hissedersin?

Hedeflerimden birini gerçekleştirdiğimde kendimi güçlü hissediyorum.

Hayatta sana en çok destek olan kadın kim? Kadın rol modelin var mı?

Annem ve kız kardeşlerim her önemli anımda yanımda oldular, birbirimizin en büyük destekçileriyiz.

Ne zaman güçlü hissedersin?

Hedeflerimden birini gerçekleştirdiğimde kendimi güçlü hissediyorum.

Kendi imajından sorumlu olan yeni nesil bir iş kadınısın, bir model girişimcisin. Kariyerini sürdürme konusunda sana güven veren şey nedir?

Kendi imajımdan sorumlu olmak benim için büyük bir şans. Özellikle son iki yılda, kendi markamı kurmamla birlikte çok keyifli anlarım oldu. Kadınlığımın her geçen gün daha da oturduğunu hissediyorum. Kendi değerimin farkında ve hak ettiğim şeyler için çalışmak beni güçlendiriyor.

Seni ne motive ediyor? Şu anki kariyerin için hayalin nedir?

Hayat beni motive ediyor! Her gün kendimin en iyi versiyonu olmak istiyorum. Kendim üzerinde çalışmayı ve daha iyi olmak için kendimi zorlamayı seviyorum. Hayalim, insanların kalplerine dokunmak ve sevgiyi hissettirmek.

Makyaj senin için ne ifade ediyor?

Makyaj benim için bir eğlence aracı, yaratıcılığın dışa vurumu ve kişinin doğal güzelliğinin vurgulanması.

En sevdiğin L’Oréal Paris ürünleri nelerdir?

Sayamayacağım kadar çok! Ben büyürken üretilen çocuk şampuanlarını hatırlıyorum, hemen hemen her kokusunu denemiştim. L’Oréal Paris makyajın özellikle fondötenlerini çok seviyorum. Favorim Infallible Fresh Wear olabilir. Cildinize uygun, endişe etmenize gerek olmayan ve gününüzü rahatlıkla geçirebileceğiniz bir makyaj ürünü bulmak harika.

Günlük güzellik rutinini bizimle paylaşabilir misin?

Günlük rutinim oldukça basit. “Less is more.” düşüncesini benimsedim. Akşamları duş almayı tercih ettiğim için güne başlarken dişlerimi fırçalıyorum ve yüzümü yıkıyorum. Uyandığımda bol su içmeyi seviyorum ve bunu güzellik rutinimin bir parçası olarak görüyorum. Gece ise duş alıp tekrar yüzümü yıkıyorum. Nemlendiricimi sürdükten sonra yatağa geçiyorum.

Infallible Matte Resistance ruj kampanyasını çekerken en çok neyi sevdin?

En iyi yanı diğer L’Oréal Paris marka elçileriyle çalışma fırsatını elde etmekti. Paris'e gidip Luma ve Cindy ile birlikte çalışmak harikaydı, birlikte çok eğlenceli zaman geçirdik.

Gelecek için en önemli misyonun nedir ve neden?

Gezegenimizi kurtarmak. Markam “818” aracılığıyla bazı harika girişimlerle iş birliği yapıyorum. “1% for the Planet” de partnerlerimizden biri, gelirimizin %1'ini gezegeni kurtarma projelerine bağışlıyoruz. Ayrıca “S.A.C.R.E.D” adlı bir şirketle de çalışıyoruz ve birlikte muhteşem projelerimiz var.

L'Oréal Paris, çevre programı "Gezegenimiz değerlidir"i başlattı. İklim konusunda paylaşmak istediğin bir mesaj var mı?

Çevre ile ilgili sorunlarımızın geri dönüşü olmayacak bir noktaya gelmesine sadece birkaç yıl kaldı. Bunu son derece ciddiye almamız gerekiyor.Bu Bir Reklamdır.


Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.