LOUIS VUITTON BODRUM’DA!

Bodrum, 2021 yazında, Yalıkavak Marina’da açılan çok özel mağazasıyla Louis Vuitton’a ev sahipliği yapıyor.

Eski bir balıkçı kasabası olan Bodrum’un kristal berraklığındaki masmavi sularının hemen yanı başında yer alan mağazada, bu çok özel tatil beldesinin zengin geçmişinden alınan ilhamla tasarlanan lokal mimari detaylar ön plana çıkıyor. 

Louis Vuitton’un ikonik monogram deseninin bu mağazaya özel tasarlanan nazar boncuklarıyla dekore edildiği vitrinler, çok etkileyici bir giriş atmosferi yaratıyor.  Mağazanın sıra dışı cephesi, derinlik ve perspektife dair mimari oyunlarıyla muazzam bir görüntü oluşturuyor. Cephede yer alan cut-out motifler, gün içinde ışığın mağazanın farklı noktalarına süzülmesini sağlıyor. Renkli el boyaması kabinler, deri detaylar, traverten yerler ve yumuşacık yün halılar bu ışık oyunlarıyla adeta dans ediyor.

Louis Vuitton Yalıkavak Marina’nın kadın ve erkek giyim, deri ürünler, aksesuar, ayakkabı, saat ile parfüm koleksiyonlarını keşfederken, mağazanın lüks hissini yansıtan ipek etkili koltukların yer aldığı oturma bölümlerinde dinlenilebiliyor. Teras katında konumlanan ve marina manzarasına hakim lounge bölümüyse adeta zaman dururken, taze bir nefes molası verilebiliyor. Bu çok özel açılış için mağazada, egzotik Capucines ve Petite Malle çantalar yer alıyor. Louis Vuitton, sadece Bodrum’a ithafen tasarlanan ve limitli sayıda üretilen On-The- Go tote bag’i de bu çok özel mağazada bulabilirsiniz. Monogram Giant canvas ve rafyanın buluştuğu modelde, deniz kabuğu şeklindeki deri charm aksesuar, Bodrum denizinin olağanüstü mavi tonlarını yansıtıyor.

Etİketler