LOUIS VUITTON DEPREMZEDELERİ UNUTMUYOR

Louis Vuitton for Unicef iş birliği, yeni Silver Lockit Beads bilezikle Türkiye depremi bağış fonuna destek olmaya devam ediyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 18 Mayıs 2023
LOUIS VUITTON DEPREMZEDELERİ UNUTMUYOR

Louis Vuitton, Mayıs ayında Louis Vuitton for Unicef iş birliği kapsamında Silver Lockit Beads bileziği satışa sundu. Marka, bilezik aracılığıyla her 150 dolar değerindeki satışa ek olarak 150 dolar değerindeki bağışı Unicef’in Türkiye’nin güneydoğusunda gerçekleşen 2023 depreminden etkilenen aile ve çocuklar için açtığı fona aktaracak. Ayrıca daha önceki Silver Lockit koleksiyonlarından olan bileziklerin Türkiye’deki satışı da aynı şekilde bağış olarak iletilecek.2023 yılında yarı boncuklu bilezik olarak yeniden tasarlanan Silver Lockit de 2016 yılında sunulan Silver Lockit koleksiyonuna dahil oluyor. Her yıl, süregelen fonları desteklemek amacıyla yeniden hayal edilen bilezik, bu kez ikonik minyatür kilidinin altı farklı gümüş boncuk ile kırmızı, siyah ve mavi ip seçeneklerine ilaveten siyah ip ve titanyum versiyonuyla karşımıza çıkıyor.


Louis Vuitton, 2016 yılından bu yana Unicef için 20 milyon dolar değerinde bağış gerçekleştirdi. Global olarak satışa sunulan her Silver Lockit Beads bilezik için UNICEF’e 150 dolar bağış yapılarak dünyanın farklı noktalarında yardıma ihtiyacı olan çocuklara destek verilmeye devam edilecek.

Yeni Silver Lockit Beads bilezik, tüm dünyada şu anda satışa sunuluyor.
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.