LÜKS MÜCEVHER MARKASI BVLGARI İSTİNYEPARK’TA!

İtalyan mücevher markası ve değerli taşlar uzmanı Bulgari, İstinyepark butiğinin kapılarını Eylül’de açtı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 14 Ekim 2022
LÜKS MÜCEVHER MARKASI BVLGARI İSTİNYEPARK’TA!

Göz alıcı ve eşsiz tasarımlarıyla hayranlık uyandıran İtalyan mücevher markası Bulgari, İstinyepark’ta açılan yeni butiğinde, mücevher, saat ve aksesuar koleksiyonlarını müşterileriyle buluşturuyor.

İstinyepark’ın lüks markaları buluşturduğu meydanında konumlanan butiğin mücevher formlu ön cephesi dikkat çekiyor. Markanın tarihi Roma Via Condotti butiği ile aynı konseptte açık krem mermer ile çerçevelenen ihtişamlı İstinyepark Bulgari vitrinleri,her sezon farklı bir temayla şekillenecek.

Roma stilinden ilham alarak dünyaca ünlü mimar Peter Marino tarafından tasarlanan butiğe girdiğiniz an gün ışığı ve mermer dokulu atmosferiyle tarihi binaların başkenti, zamansız şehir Roma’ya ışınlanacaksınız.

Butikte Bulgari’nin en ikonik koleksiyonlarını keşfettiği iki vitrin bulunuyor. Pirinç ve camdan oluşan vitrin, el yapımı Murano camından yapılmış muhteşem bir avize ile taçlanıyor. Vitrinler arasında denge, uyum ve kozmik düzenin sembolü sekiz köşeli Condotti yıldızı konumlanıyor. Efsaneye göre dünyadaki tüm Bulgari mağazalarında bulunan bu yıldız, Roma’ya çıkan tüm yolları temsil eden “Roma Caput Mundi" anlamına geliyor.

Duvarlarda safran rengi şantung ipeği ile süslenen ikonik Condotti pencereler, Roma’nın sıcak atmosferini ve markanın Roma Via Condotti caddesindeki tarihi mağazasını anımsatıyor. Peter Marino’nun eklektizmi değerli materyaller, dokular ve ışıkla birleştiren kreatif vizyonu Bulgari’nin eşsiz zanaatkarlığı ile birleşerek seçkin tasarımlar ortaya çıkarıyor. Formların estetiği, materyal ve renklerin cüretkâr kombinasyonu ile bir araya gelen İtalyan zanaatı, mağaza konsepti ve marka değerlerine mükemmel uyum sağlıyor. İpeğin ve halıların sofistike dokunuşunun özelleştirdiği VIP alanı, misafirlerini Roma’da hissettirerek ikonik Bulgari koleksiyonlarıyla buluşturuyor.


Bu bir reklamdır.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.