Maje 25.Yılını Özel Bir Davetle Kutladı

Fransız ulaşılabilir lüks moda markası Maje, Türkiye lansmanını ve 25.yıl kutlamasını özel bir davet ile gerçekleştirdi.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 30 Kasım 2023
Maje 25.Yılını Özel Bir Davetle Kutladı

Doğuş Perakende Grubu’nun Türkiye’ye getirdiği Maje; sadece göz alıcı ve çarpıcı koleksiyonlarıyla değil, aynı zamanda her bir parçasıyla dönemin ruhunu derinlemesine yansıtarak adından sıkça söz ettiriyor. Seçimlerini cesurca sergileyen coşkulu, gizemli ve çekici parizyen kadınlar için özel koleksiyonlar ve benzersiz tasarımlar sunan Maje, Galataport, İstinyePark ve www.maje-paris.com.tr online mağazalarında modaseverler ile buluşuyor. 

Markanın 28 Kasım’da Galataport İstanbul’da gerçekleştirdiği davetine Ceylan Çapa, Dila Tarkan, Narod Çetinkaya Pekküçükyan, Mina Saygı, Mihre Mutlu, Ecem Oltulu, Lara Paşalı gibi cemiyet, medya ve iş dünyasından ünlü isimler katıldı. Konuklar devamında Gina Galataport’ta bir araya gelerek DJ performansı eşliğinde Maje’nin 25. yılını kutladı.

Maje 2023 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nun da tanıtıldığı 25. yıl partisinde tasarımlar büyük ilgi gördü. Retro ile modernite arasındaki muhteşem uyumun sergilendiği yeni koleksiyonunda Maje, Londra’nın sofistike atmosferini baştan sona feminen ve güçlü bir duruşa sahip şehirli kadın görünümüyle yakalıyor. Bu sezon Maje kadınları, dikkat çekici ve metalik tasarımlarla hem trend odaklı hem de klasik bir silüete bürünüyor. Maje yeni koleksiyonunda, sürdürülebilir yaklaşımı ve geri dönüştürülmüş materyaller ile tasarımlarını metalik dokunuşlarla birleştiriyor. Bu özgün yaklaşım, kış mevsimi için trendlerle harmanlanan benzersiz görünümler sunuyor.

1998'de Paris'te kurulmasından bu yana Maje, kilit parçalara ve dikkat çekici ayrıntılara odaklanarak inşa etmeyi başardığı özgün tarzını modernite ile eksantrik arasında ince bir çizgi çizerek sunuyor. Yeni koleksiyonunu yaratırken geriye dönük temel bilgiler, gizli ayrıntılar, göz alıcı renkler ve özel baskılar ile oluşturduğu tasarımlarıyla özgür ruhlara, sürekli değişen bir dünyada yaşayan kadınlara hitap ediyor. Zamanın moda ikonlarına yaptığı göndermelerini payetler, kot pantolonlar, pastel tonlar ve ultra feminen aksesuarlar ile 25. Yılını adeta bir parti havasında kutluyor. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.