MAKE-A-WISH VE BEE GODDESS ÇOCUKLAR İÇİN BİR ARAYA GELDİ

Make-A-Wish Türkiye ve Bee Goddess, “Küçük Prens” koleksiyonuyla çocukların dileklerini gerçekleştirecek.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 25 Kasım 2022
MAKE-A-WISH VE BEE GODDESS ÇOCUKLAR İÇİN BİR ARAYA GELDİ

Mehtap Elaidi / Ece Şirin, Melda Narmanlı Çimen / Miriam Dinç


Türkiye’de binlerce çocuğun hayallerini gerçekleştirebilmesine kendini adayan Make-A-Wish Türkiye, bu amaçla yeni bir iş birliğine imza attı. Vakıf, özel tasarım mücevherleriyle dünya çapında tanınan Bee Goddess ile “daha aydınlık bir gelecek için mucizenle ışılda” diyerek çocuklar için bir araya geldi. Bu birliktelikten doğan “Küçük Prens” koleksiyonunun tanıtımı 22 Kasım Salı günü Bee Goddess’ın Zorlu Center’daki butiğinde gerçekleştirildi. Lansmana, Mehtap Elaidi, Ebru Şallı, Farah Zeynep Abdullah, Pınar Altuğ ve Romina Hakko gibi iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Kendi ışığını başkasının ışığına kattığında mucizelerin gerçekleşeceği inancıyla bir araya gelen Make-A-Wish Türkiye ve Bee Goddess, bu koleksiyonla çocukların dileklerini birlikte gerçekleştirmeye davet ediyor. Küçük Prens’ten ilham alan ve oldukça geniş bir yelpazede sunulan koleksiyonda vakfın simgesiyle örtüşen yıldız figürü ön plana çıkıyor. Tasarımlar Bee Goddess butiklerinde, web sitesinde ve Make A Wish Dilek Dükkanında satışa sunuluyor.Bee Goddess Kurucusu Ece Şirin, “Make-A-Wish Derneği’ne kendimi çok yakın hissediyorum. Onların da felsefesi bizim marka söylemlerimiz ile örtüşüyor. Sembolik bir hikâye olan Küçük Prens’te yıldızlar, hayatın karanlık dönemlerinde yol gösteren ışıkları simgelerken Bee Goddess tasarımlı yıldızlar ise yetişkinler ve çocukların umudu ile onların dileklerini sembolize ediyor. Tasarımların baş kahramanı ise ruhun ve kalbin ışıltısı olarak bilinen Sirius yıldızı oluyor. Make-A-Wish çocuklara mucizeler armağan ederken biz de Bee Goddess tasarımları ile herkesin yaşam mucizelerini gerçekleştirmeleri için bir ilham kaynağı olmak istiyoruz.” dedi.


Make-A-Wish Türkiye’nin (Bir Dilek Tut Derneği) CEO’su Miriam Dinç, “Bee Goddess tasarımlı bu yıldızları takanlar, bir çocuğun hayatına umut getirecek ve onlara birer ışık olacak. Kendisi ve sevdikleri için yeni yılda Küçük Prens kolyelerini tercih edenlerin satın aldığı her üründen bir kısmı, hayati tehlike taşıyan bir hastalıkla mücadele eden 3-18 yaş arası çocukların hayallerini gerçekleştirebilmesi için Make-A-Wish Türkiye’ye bağışlanacak. Vakıf da çocuklara mucizeler armağan etmeye devam edecek.” diye konuştu.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.