MARINA RINALDI’NİN YENİ KOLEKSİYONU İSTANBUL’DA!

Alışılmışın dışında, bildiğiniz klasik çizgiden uzak bir görünüm olacağı kesin. Renk blokları ve Op-Art’dan ilham alan grafik tasarımlara hazır olun!

Dev İtalyan Max Mara moda grubunun, zarif ve çok etkileyici büyük beden tasarımlarıyla dikkat çeken en ünlü markası Marina Rinaldi’nin Beverly Hills, New York City, Londra gibi popüler lokasyonların en gözde mekanları da dahil olmak üzere, dünyanın en seçkin noktalarına dağılmış 300 mağazasından üçü İstanbul’da bulunuyor. Marina Rinaldi’nin yeni koleksiyonları şimdi, İstanbul mağazalarına da ulaştı. 

Peki, çabasız şıklık vadeden, kırsal bölgelerin sonsuz manzaralarından esinlenen bir stile ne dersiniz?

Kıvrımlı hatlara sahip kadınlar için modern bir gardırop sunan Marina Rinaldi’nin kusursuz tasarımlarıyla benzersiz bir stil ortaya koymanız çok kolay.

Marina Rinaldi yeni koleksiyonu için efsanevi Rock yıldızı Debbie Harry’den ilham alıyor.
Günün her saati ve haftanın her günü size eşlik edebilecek parçalardan oluşan, Marina Rinaldi 2020 Sonbahar - Kış Koleksiyonu, Blondie grubunun baş solisti Debbie Harry'nın stilinden ilham alarak optik illüzyonlar ve sakin seyahat rotalarından izler taşırken, sanat ve alt kültür temalarını ön plana çıkarıyor.

Koyu renklerin kıvrımlı hatları koruyan güvenliğinde, kontrast oluşturan desenlerin ve tasarımların şık ve zekice birleştirilmiş kombinasyonlarıyla oluşturulan etkileyici tasarımları incelemek için, Marina Rinaldi’nin mağazalarını ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

Marina Rinaldi'nin mağazalarında, dış giyimden, giysilere ve aksesuarlara uzanan genç, dinamik ve zamansız tasarımlar bulacaksınız. Marina Rinaldi'nin mağazaları İstinye Park, Emaar Square Mall ve Teşvikiye'de yer alıyor.

Marina Rinaldi'nin yeni koleksiyonunu incelerken Blondie’yi de dinlemek isterseniz, efsanevi şarkılarından One Way Or Another'ın klibini aşağıda bulabilirsiniz:İlandır.