Marks & Spencer İlham Veren Kadınları Bir Araya Getirdi

Marks and Spencer “İlhamımız Kadınlar” diyerek ilham aldığı kadınları, geleceğin kadınlarına ilham vermek için özel bir proje ile bir araya getirdi.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 14 Mart 2024
Marks & Spencer İlham Veren Kadınları Bir Araya Getirdi

Sadece kendi dünyalarını değil; etkileşim içinde oldukları diğer kadınların da dünyasını değiştiren stil sahibi, güçlü ve başarılı kadınlar, Kadınlar Günü için özel bir projede bir araya geldiler.

Dijital İçerik Üreticisi & Girişimci Meriç Küçük, Moda Direktörü ve Stil Danışmanı  Ceylan Atınç, Oyuncu Nil Keskin, Yemek Yazarı ve TV Şefi Selin Kutucular, Kadın Milli Tekvandocu Nur Tatar ve Fiba Perakende Grup Başkanı Oya Sener farklı alanlarda fark yaratmış altı başarılı kadın. Farklı alanlarda başarılı olan bu özel kadınların başlattığı ilham dolu serüven, aslında tüm kadınlara dokunmayı hedefledikleri özel proje ile bir araya geldiler. Cesaretleri ve dayanıklılıklarıyla dünyaya rehberlik eden projenin sembol kadınlarının hikayeleri, etraflarındaki herkes için birer ilham kaynağı.

Bu özel projenin diğer kadınlara ilham olması için Marks and Spencer’a yolculukta köprü olan AÇEV ise projenin sosyal sorumluluk destekçisi olarak yer aldı.

Marks & Spencer, çocukların güvenli, sağlıklı ve mutlu bir geleceğe ulaşmaları için AÇEV'in faaliyetlerine her daim destek olan bir marka olarak;  Kadınlar Günü’nde de kadınların gücünü AÇEV aracılığıyla öne çıkarmak için çaba gösterdiğini bu proje ile vurguladı. Projeyle AÇEV'e destek olarak daha fazla kadına ilham olmaları sağlandı.

İlham dolu kadınlardan Kadınlar Günü’ne özel ilham dolu mesajlar var!Oya Sener


“Kadınlar, çalışma hayatına girerken fırsat eşitliğini sadece söylemlerinde kullanan değil, yöneticilik kademelerinde onlara sorumluluk veren şirketleri tercih etmelidir.”

Nil Keser
 “Pes etmeyin, mücadele etmeyi hiçbir zaman bırakmayın. Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeden kendinizi dinleyin.”

Ceylan Atınç 
 “Aldığınız hiçbir eğitim ve kariyer yolculuğunuzda başınıza gelen hiçbir hata boşuna değil, mutlaka bunlardan ders çıkarıp çalışkanlık ile devam edin.”

Meriç Küçük
“Kadınlar kendilerini bulma yolunda özgür olsunlar ve denemekten korkmasınlar.”

Selin Kutucular
“Kadınlar, zarafetlerini bozmadan ve dişil enerjilerini düşürmeden, çok çalışmalıdırlar.”

Nur Tatar
 “Hayatınızın ezberini bozmak istiyorsanız, kendi ezberinizi yazın.”


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.