Massimo Dutti'ye Yeni Logo

Massimo Dutti, yeni marka logosunun lanse edilmesiyle markalaşma stratejisinde ilerleme kaydediyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 20 Mart 2024
Massimo Dutti'ye Yeni Logo

Massimo Dutti'ye tarihi boyunca eşlik eden grafikler bir adım daha ileri giderek formunu geliştiriyor. Değişim, şu an ve burada olan estetik bir yaklaşımla ve getirdiği görsel etki ile karakterize ediliyor.

Yeni logonun uygulanmasıyla Massimo Dutti, kimliğini ve tanınırlığını korurken imajını yükseltmeyi, onu çağdaş ve sessiz lüks standartlarına yaklaştırmayı amaçlayan görkemli bir çalışma sunuyor. 

Böylece Massimo Dutti, küresel moda akımından uzaklaşarak, moda dünyasında kurumsal kimlikte yeni paradigmalar belirliyor, rafine tipografiyle farklı ve özgün bir estetik çizgiyi tercih ediyor.

Massimo Dutti'nin görsel yenilenmesi, logonun dönüştürülmesinin ötesine geçiyor. Marka, yeni imajı aracılığıyla tüm evrenini  bir uyum içinde konumlandırarak kendi hikaye anlatımını, yani en temel DNA'sını gösteriyor. Markanın tüm alanlarının entegre ve bağlantılı olduğu çok kanallı bir strateji. Işığın, doğal malzemelerin ve sanatın temel bir rol oynadığı fiziksel mağazaların yeni iç tasarım konseptinden, çağdaş giyilebilirliğin yeni kodlarını karşılamak üzere tasarlanan koleksiyonlardaki muhteşem değişikliklere kadar hepsi yüksek editoryal kaliteye sahip görsel ve anlatısal bir dille aktarılıyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.