MEGHAN MARKLE DOĞUM YAPTI!

Sussex Düşesi Meghan Markle bugün doğum yaparak erkek bebek dünyaya getirdi.

Sussex Dükü Prens Harry ve Sussex Düşesi Meghan Markle'ın ilk çocukları dünyaya geldi. Kraliyet ailesinin yeni üyesi bir erkek oldu.. 

Sussex Royal Instagram hesabından duyurulan haberde, bebeğin ve Meghan Markle'ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. 3 kilo 260 gr. olarak doğan kraliyet bebeği ile ilgili detaylar önümüzdeki günlerde paylaşılacak. 

Doğumdan kısa süre sonra kameralar karşısına geçen Prens Harry "Hayatımda yaşadığım en mükemmel tecrübe" diyerek heyecanını paylaştı. Eşine ve bu süreçte verdikleri destekten dolayı halka teşekkür eden Prens Harry, bebeğin ismi ile ilgili sorulara hala birçok isim üzerinde tartıştıklarını söyleyerek cevap verdi.  


Geçtiğimiz günlerde, Meghan ve Harry, ilk bebeklerinin doğumundan sonra, Kraliyet ailesinin gelenek haline gelen hastane önü fotoğraflarını yapmayacağı söylenmişti. CNN’in haberine göre ünlü çift, evlerine küçük bir grup gazeteci ve fotoğrafçı çağırıp, ilk portreleri bu şekilde yayınlayacaklar. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.