MIUlady TÜRKİYE’DEKİ YOLCULUĞUNA ÖZEL BİR TANITIM KOKTEYLİ İLE BAŞLADI

Miu Miu’nun çok sevilen klasik tasarımı MIUlady çanta, 12 Ekim’de İstinye Park mağazasında gerçekleştirilen özel bir kokteyl ile Türkiye’deki yolculuğuna başladı.

Aynı zamanda İstinye Park alışveriş merkezi açık alanda kurulan pop-up’ta MIUlady çantanın dev bir enstalasyonu yer alıyor.

23 Ekim tarihine kadar ziyaret edilebilecek bu enstalasyonun içinde bir dizi kısa filmle MIUlady çantanın hikayesini keşfetmeye davet ediliyor.

En kaliteli Madras deri ve yumuşak dana derisinden üretilen MIUlady çanta, canlı tonlardan oluşan eğlenceli ve beklenmedik bir renk paletiyle sunuluyor. Klasik katlanır kapağındaki iri bronz toka biraz Barok, biraz Western stiliyle dikkat çekerken elde uygulanan taşlar aynı derecede canlı renkleriyle eğlenceli bir stile katkıda bulunuyor.Medyanın ve sosyetenin önde gelen isimlerinin ve trend setter’ların davet edildiği özel tanıtım kokteylinde konuklar, DJ Mahmut Orhan’ın performansıyla  keyifli zaman geçirdi.Konuklar arasında Müge Boz (Miu Miu kombiniyle), Merve Çağıran (Miu Miu kombiniyle), Mina Başaran, Dila Tarkan, Selma Çilek, Derya Açıkgöz, Zeynep Sever Demirel, Duygu Gök, Zeynep Zor, Alkan Zor gibi seçkin isimler yer aldı.Aynı zamanda kokteyle katılan önemli isimler arasında Nastassia Coşkunseven, Ece Begüm Yücetan, Cihan Şensözlü, Utku Ateş, Duygu Özaslan, Emre Kıramer, Başak Cankeş, Gülce Naz Pulcu ve Begüm Yalçın bulunuyor. .

Etİketler