MRS. AMERICAN PIE DİZİSİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Laura Dern ve Kristen Wiig’in yer aldığı dizinin kadrosuna Kaia Gerber de eklendi!

Soluksuz izleyeceğiniz yeni bir diziye hazır mısınız? Kadrosu ile şimdiden dikkatleri üzerine çeken ‘Mrs. American Pie’ serisi Apple TV+’ın yeni projeleri arasında. Son olarak Kaia Gerber’in de kadrosuna katıldığı yeni dizide Laura Dern ve Kristin Wiig de var! Şimdiden radarımıza girmeyi başaran ‘Mrs. American Pie’ hakkında bildiğimiz her şeyi aşağıda görebilirsiniz…

‘MRS. AMERICAN PIE’ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

1970’li yıllarda Amerika’da geçen dizinin ana karakteri Maxine Simmons, Palm Beach’in sosyetesinde bir yer edinmeyi hedefliyor. Seri boyunca ilginç karakterler ile karşılaşan Maxine, “Sosyetede yer edinmek için ne kadar ileri gidersiniz?” sorusunu yanıtlıyor. Abe Sylvia tarafından yazılan dizi, Tate Taylor tarafından yönetiliyor. 

‘MRS. AMERICAN PIE’ DİZİSİNDE KİMLER YER ALIYOR?

Dizinin başrolünde yer alan Kristen Wiig, Maxine Simmons karakterini canlandırıyor. Son olarak seriye katıldığı duyurulan Kaia Gerber ise şehrin manikür uzmanı Mitzi’yi canlandırıyor. Seride aynı zamanda Mindy Cohn, sosyetenin köşe yazarı Ann karakterin; Jason Canela, Palm Beach kulübündeki tenis eğitmeni Eddie karakterini; Jordan Bridges ise girişimci Perry Donahue karakterini canlandırıyor. ‘Jurassic Park’ filmi yıldızı Laura Dern ise henüz detay verilmeyen Linda karakterini canlandırıyor. Ricky Martin, Leslie Bibb ve Allison Janey de ‘Mrs. American Pie’ serisinde yer alan isimlerin sadece birkaçı!MRS. AMERICAN PIE NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Seri için henüz bir yayın tarihi belirtmeyen Apple TV+, ‘Mrs. American Pie’ dizisinin 2022’de vizyona girebileceğinin sinyallerini verdi. 

Etİketler