MUGLER H&M KOLEKSİYONU İÇİN TÜRKİYE’DE ÖZEL DAVET

H&M ve Mugler iş birliğinden doğan yeni koleksiyon için özel bir alışveriş partisi gerçekleşti.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Mayıs 2023
MUGLER H&M KOLEKSİYONU İÇİN TÜRKİYE’DE ÖZEL DAVET

H&M, ifade özgürlüğünün, yüksek cazibenin ve cüretkâr stilin önlenemez şampiyonu Mugler iş birliğiyle yaptığı yeni koleksiyonu için özel bir alışveriş partisi düzenledi. Global lansmanı geçtiğimiz hafta New York’da Pamela Anderson, Charli XCX, Chloë Sevigny, Lourdes Leon ve Dominique Jackson gibi isimlerin katılımı ile gerçekleşen koleksiyonun Türkiye lansmanı Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşti. Moda ve eğlencenin odak nokta olduğu davette Ahu Yağtu, Pınar Tezcan, Gamze Erçel, Nesrin Cevadzade, Yiğit Özşener, Sefo, Mert Demir gibi birçok ünlü isim katıldı. 

House of Mugler imzası olan Bleu Hour konseptine uygun bir şekilde tasarlanan mekan, pop-up bir satış alanı ve göz alıcı bir gece kulubü şeklinde iki alana ayrıldı. Öncelikle satış partisiyle başlayan etkinlik, Tankut Karakurt’un 90'ların kulüp klasiği performansıyla eğlenceli bir partiye dönüştü. Mugler’in özgür ve eğlenceli ruhunu yansıtan özel davette Carlo Bernardini Catering ekibinin özel olarak hazırladığı ikramlar sunuldu.MUGLER H&M koleksiyonunun silüeti, günümüzün ikonik Mugler görünümünü birebir yansıtıyor. Koleksiyonu Mugler’in imzası olan tül detaylı denim parçalar, geniş omuzlu deri ceketler, göz alıcı aksesuarlar ve ince dikiş detaylarına sahip elbiseler oluşturuyor. Koleksiyonun güçlü parçaları arasında ise Mugler’in ikonik kesiminden oluşan ceket takımlar ile tüm vücudu saran ve bele vurgu yapan elbiseler yer alıyor.


Mugler'in Kreatif Direktörü Casey Cadwallader tarafından hazırlanan ve kadın, erkek giyim ve aksesuarlardan oluşan koleksiyon 11 Mayıs 2023 tarihinden itibaren Türkiye’de sadece H&M İstinye Park mağazasında ve hm.com’da online olarak satışa sunulacak.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.