Nişantaşı’nda Yeni Bir Güzellik Vahası: Vivabelle

Vücudu gençleştirmeyi, şekillendirmeyi ve tonlamayı vaat eden en son yüksek teknoloji prosed��rleri uygulananan Vivabelle ile tanışın.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 05 Ekim 2023
Nişantaşı’nda Yeni Bir Güzellik Vahası: Vivabelle

Güzellik dünyası, artık estetik cerrahi müdahalelere bağımlı olmadan en iyi halimize nasıl ulaşacağımızı araştırıyor. “Tweakments” (İnce ayar) kavramı literatüre girerken, Nişantaşı’nda akımın Türkiye’deki en profesyonel temsilcisi Vivabelle Beaute Güzellik Merkezi kapılarını açtı.Tweakments terimi ince ama etkili kozmetik iyileştirmelere yönelik artan arzuyu yansıtıyor. Vivabelle’de de vücudu gençleştirmeyi, şekillendirmeyi ve tonlamayı vaat eden en son yüksek teknoloji prosedürleri uygulanıyor.


Yüksek teknolojili, yeni nesil güzellik bakımları

Nişantaşı’ndaki merkezde uygulanan LED Işık Terapisi, cilt sağlığını iyileştirmek, uzun süreli gençliği desteklemek için kolajen, elastin ve hyaluronik asit üretimini teşvik ediyor. Hücresel onarımı uyaran terapide kırmızı ışık kolajen üretimini teşvik ediyor, mavi ışık ise güçlü anti-bakteriyel özellikleri ile ciltteki tıkanıklıkları gideriyor.  

“Sadece güzelleşmekle kalmayacak, yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz” mesajıyla kişiye özel cilt analizi, ihtiyaca yönelik dermokozmetik ürün ve maskeleri, Hydrafacial, Hydrapower, O2derm, LED Işık Terapisi ve kolajen üretimini uyaran Oksijen Terapisi, kişiye özel olarak programlanarak uygulanıyor.  


Vücut şekillendirme ve gençleştirme

Milyonlarca insan kilo verme mücadelesi verirken, Vivabelle Beaute Güzellik Merkezi, etkili araçlarla kilo verme çabalarını destekliyor. Radyofrekans (RF), Manuel Lenf Drenajı, Infrared Sauna, vücut sargıları ve teknolojinin en iyi cihazlarından biri olan Venus Legacy ile yüz, vücut, boyun, selülit bölgesi hedef alınarak cilt sıkılaştırılıyor. Warpsculpt teknolojisi ise yağ hücrelerini parçalayarak uzun vadede yağ tutumunu engelleyen çözümlere sahip. En güzel tarafı ise uygulamalardan hemen sonra günlük aktivitelere devam edebilme özgürlüğünün sunulması.


Kirpikten tırnağa güzellik

Özel kirpik tasarım teknikleriyle doğal güzelliği ön plana çıkarmak için en kaliteli kirpik uzantıları sunuyor. Kirpik uzatma, kıvırma, boyama, kirpik botoxu, 3D ve 6D kirpik uzatma, kalıcı kirpik maskarası, Hipoalerjenik kirpik uzatma ve kirpik dökülmesi tedavisi gibi bir dizi uygulama ile kirpiklerde göz alıcı sonuçlar elde ediliyor.

vivabellebeaute.com


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.