ÉNNUSH İLE SEZONA İDDİALI GİRİŞ

Tasarımlarının odak noktasına feminen formu alan Énnush; tarzını, özgüvenini ve bağımsızlığını göstermek isteyen kadınlar için tasarlanmış benzersiz bir koleksiyon ile moda dünyasına giriş yapıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 09 Kasım 2022
ÉNNUSH İLE SEZONA İDDİALI GİRİŞ

Tıpkı güzelliğin, aşkın ve kadınlığın sembolü Venüs'ün fiziksel güzelliği entelektüel ışığa dönüştürmesi gibi, Énnush tasarımları da sofistike kadınların gücünü ve özgüvenini simgelemek için yola çıktı.

Şıklığı ve bağımsız duruşuyla feminenliğini yansıtan, hayata karşı değil hayatla birlikte akan ve çevresindekilere ilham veren Énnush kadını normların dışında güçlü olabilen biri.

 Énnush, feminenliğini benimseyebilen, kendisini mutlu eden şeyleri giyen ve görünüşünden emin olan bağımsız kadınlar için tasarımlara imza atıyor. Kadınsı hatları vurgulayan modern siluetler ve çarpıcı formlar, kumaş detaylarıyla desteklenirken, günümüz kadınlarına doğuştan gelen dişiliklerini tasarımları ile hatırlatıp, auralarını ve duruşlarını güçlendiriyor.

Bulunduğu ortamda çaba sarf etmeden dikkatleri üzerine çekmek isteyen tüm kadınlara kendi güçlü taraflarını keşfedebilecekleri bir parça sunan Énnush’u, www.ennush.com ve @ennushofficial instagram hesabından takip edebilirsiniz.

Énnush 2022-23 Sonbahar/Kış Koleksiyonu 

Elegan tasarımların modern ve seksi siluetlere büründüğü Énnush 2022-23 Sonbahar/Kış koleksiyonu şıklığından ödün vermeden gündüzden geceye kolayca geçiş sağlayan stil anlayışıyla moda sahnesine çıkıyor; zamansız şıklığı tasarımlarındaki formlar, kumaşlar ve renklerle sunuyor. 

Dişiliğin, doğurganlığın ve bereketin simgesi, güzellik tanrıçası Venüs’ün Botticelli tarafından resmedildiği “Venüs’ün Doğuşu” tablosundan ilham alınarak tasarlanan koleksiyonun kampanya çekimlerinde HermésBeauty, DiorCouture, David Koma, Net-a-Porter gibi markaların tercih ettiği dünyaca ünlü top model MATEA BRAKUS kamera karşısına geçti.

26 özel tasarımdan oluşan,Énnush kadınının seksi ve güçlü tavrını yansıtan Énnush 2022-23 Sonbahar/Kış koleksiyonu ve çok daha fazlası için www.ennush.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu bir reklamdır.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.