Nocturne Ve Raffles Istanbul’dan Moda İle Lüks Deneyimi Buluşturan İş Birliği: The Noc Suite

Raffles Istanbul’da Nocturne için yaratılan The NOC Suite’te gusto sahibi influencer’lar; stil danışmanı Başak Dizer Tatlıtuğ’un önerileri ile ayrıcalıklı deneyimler yaşayacak.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 05 Ekim 2023
Nocturne Ve Raffles Istanbul’dan Moda İle Lüks Deneyimi Buluşturan İş Birliği: The Noc Suite

Nocturne, Sonbahar/Kış 2023-24 sezonunda Raffles Istanbul ile gerçekleştirdiği etkileyici iş birliğini lanse ediyor. Moda ve lüks otelcilik arasındaki güçlü bağa dikkat çekmeyi hedefleyen proje kapsamında Nocturne, Raffles Istanbul’un ikonik Bosphorus Suite’ini The NOC Suite adıyla uyarlayarak farklı alanlarda gusto sahibi influencer’ları stil ve lüks deneyim unsurları ekseninde ilham verici bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor.Proje kapsamında influencer’lar The NOC Suite’e sadece el çantalarıyla giriş yapacak ve süitin giyinme bölümünde, Raffles Istanbul’un kendileri için planladığı etkinlik programı doğrultusunda stil danışmanı Başak Dizer Tatlıtuğ tarafından Nocturne Sonbahar/Kış 2023-24 koleksiyonundan seçilmiş kombinlerle karşılaşacak. Raffles Istanbul’da bulunan Lavinia, İsokyo, Bosphorus Lounge ve Raffles SPA gibi popüler adreslerin ayrıcalıklı hizmetlerini, Başak Dizer Tatlıtuğ’un mekanların konseptleri gereğince belirlediği “dress code’lar” ve Nocturne kombinleriyle keşfedecek isimler, “yerine göre giyinmenin” inceliklerini, moda ile lüks konaklama sektörünün keyifli birlikteliği üzerinden kitlelere aktaracak.


The NOC Suite’in yaratıcı dünyasında, Nocturne’ün genç ve dinamik ruhunu Raffles Istanbul’un lüks DNA’sıyla birleştiren birçok detay göze çarpıyor. Mumlardan oda kokularına, uyku bandından su şişelerine, anı defterinden havlu, bornoz ve gamboçlara, The NOC Suite imzalı obje ve aksesuarların tamamı süitte özgün bir atmosfer yaratılmasında rol oynuyor.


Sonbahar ve kış ayları boyunca misafirlerini ağırlayacak The NOC Suite’in ilk konuğunun kim olacağı ise şimdiden merak konusu!

Nocturne koleksiyonlarına; Türkiye’de Nişantaşı (Rumeli Cad.), Nişantaşı City’s, İstinye Park, Mall of Istanbul, Palladium, Aqua Florya, Akbatı AVM, Akasya AVM, Venezia Mega Outlet, Vadistanbul, Emaar Square Mall, Cepa AVM (Ankara), Midtown (Bodrum), Kempinski Barbaros Bay Bodrum, Hilltown Karşıyaka (İzmir), Sayapark AVM (Mersin), Deepo, Land of Legends, TerraCity (Antalya), Forum Trabzon, yurt dışında The Dubai Mall, Dubai Hills Mall (Dubai), Zalando (Almanya), Londra ve New York Wolf & Badger mağazaları, Macy’s (ABD) ile nocturne.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Dünya genelindeki tüm gönderimler ve yurt dışı operasyonları için www.shopnocturne.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.