ANTI-AGE BAKIM ÜRÜNLERİ KİMLERE UYGULANIR?

Nuannce Laboratories'den Dr. Nüket Eroğlu anti age ürünleri uygulaması ile ilgili bilgi verdi.

Cildin yaşlanmasına sebep olan durumlarda; cilt nemliliğini kaybeder ve kuruluk oluşturur, pigment hücreleri düzensiz çalışmaya başladığında cildin renginde değişimler görülür, kolajenin azalmasıyla ciltte kırışıklık oluşur ve cilt incelmeye başlar. Bu gibi durumlarla karşılaşan herkes anti age bakım, ürünleri uygulamasından yararlanabilir.

Nuannce Laboratories

Nuannce Laboratories, geleneksel tıbbın ileri teknoloji ile buluşmasıdır. Başta Dr. Nüket Eroğlu olmak üzere kimya ve kozmetik konularında sektörün başarılı kimya mühendislerinin, biyologların ve ekip liderlerinin "yenilikçi ve öncü” bir anlayışla bir araya gelmesiyle kurulmuştur. Dr. Nüket Eroğlu, 30 yılı aşkın bir süreden beri estetik ve güzellik sektöründe Medikal Estetik Hekimi ve Klinik Biyokimya Uzmanı olarak yer almıştır. Dr. Nüket Eroğlu, klinik ve laboratuvar deneyimlerinden yola çıkarak profesyonel ekibiyle birlikte Nuannce Laboratories ürünlerini formülize etmiştir.

Nuannce Laboratories, yüksek teknolojiyi doğadan gelen şifa ile buluşturmayı hedeflemiştir. Emilimi maksimuma çıkarmak için ürünlerde özel "Lipozom Teknolojisi” kullanılmıştır. Lipozom, hücre zarına benzeyen yüksek teknolojik biyolojik bir kılıftır. Bu sayede Nuannce Laboratories ürünlerindeki etkin moleküllerin cilt altına emilim oranı çok yüksek ve hızlı olmaktadır.

Cildi gençleştirmek ve güzelleştirmek için Nuannce Laboratories ürünleri, çok zengin doğal etken maddelerin multi vitaminler, enzimler ve minerallerle kombinasyonunu içermektedir. Nuannce Laboratories, özel olarak formülize edilen doğal içeriklerden oluşan kombinasyonları ile cildin daha lekesiz, sıkı ve duru bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır. Nuannce Laboratories ürünleri, Glutatyon ve C vitamini içeriği çok yüksek olduğu için antioksidan özelliktedir. Antioksidanlar cildi yaşlanmaya karşı korumaktadır ve hücresel mitokondriyel faaliyetleri desteklemektedir. Bu sayede cildin emilim gücü ve metabolizması artmaktadır ve yenilenmesi hızlanmaktadır.

Nuannce Laboratories ürünlerinin amacı, cilt problemleri yaşayan kişilere zararlı kimyasallardan kaçınarak sağlıklı ve güzel bir görünüm sağlamaktır; bilimin ışığı ile doğanın gücünden yararlanarak profesyonel olarak hazırlanmış yüksek teknolojik medikal ürünlerle etkili ve güvenli bir cilt bakımı prosedürü yaratmaktır.

Nuannce Laboratories, sektörün mutfağından gelen birikimi ile müşterilerin çözüm odağı olmaktadır. Nuannce Laboratories; ürün çeşitliliği, ulaşılabilirlik, uygun fiyat politikası ile medikal kozmetik sektöründe seçkin bir konseptle birlikte çok hızlı bir e-hizmet sunmaktadır.

Anti age bakım ile cildin yaşlanmasını yavaşlatarak, daha olgun ve genç bir cilde sahip olmak için belli başlı ürünler kullanılır. Bazen ise çeşitli uygulamalara başvurulması sonucunda, cildin doğallığı korunmaya çalışılır ya da daha iyi bir görünüm elde edilmeye çalışır. Aslında estetik uygulamaları ve diğer uygulamalar tek başına yapıldığında yeterli olmuyor. Anti age bakım kendi başına büyük başarılar elde eden bir uygulama yöntemidir. Bu yüzden herkese rahat bir şekilde uygulanabiliyor.

Yaşlanmayı sürecini geciktirmek ya da tersine çevirmek isteyenlerin başvuracağı işlemlerden biri; anti age bakım uygulamasıdır. Bu uygulama ile artık erkek, kadın fark etmeksizin cildin yenilenmesine ve korunmasına yardımcı olarak, yaşlanma sürecini yavaşlatmış olur. Yaşlanma sürecini kontrol altına alarak sizlerde bu uygulamalardan sağlıklı bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Anti Age Bakım Neden Tercih Etmeliyiz?

Yaşlanmanın iki farkı nedeni vardır. Dış faktörlerden dolayı olumsuz etkilenme sonucunda oluşan yaşlanma ve yaşa bağlı olan yaşlanma olarak iki farklı şekilde ele alınır. Yaşlanma süreci insan elinde olmayan sebeplerden dolayı ortaya çıkar. Bu yüzden belli başlı uygulamalar, bakım ürünleri gibi etkili yollara başvurulur. Anti age bakım, ile sizler de cildinizi daha genç ve olgun gösterebilirsiniz. Anti age sayesinde yaşlanma süreci yavaşlatılmış olur ve genç görünüm elde etmenizi sağlar.

Hayvar Bakım Ürünleri Cilde Nasıl Uygulanır?

Hayvar bakımı ile içeri��inde bulunan vitaminler, proteinler, omega 3, peptit ve aminoasitler yardımıyla cilt hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur. Cilt hücreleri bazı olumsuz faktörlerden etkilenmesi durumunda doğal dokusunu kaybeder ve cildin incelmesine sebep olur. Bu durumda cildin yenilenmesini, beslenmesini, nemlenmesini ve sıkılaşmasını sağlamak için havyar bakım seti uygulamasına ihtiyaç duyulur. Cildin ihtiyacını uygun olacak şekilde etkisi gösterir. Cilt problemi yaşayanlar, cildindeki sağlığı ve canlılığı kaybedenler ve eski canlılığı geri isteyen kişiler havyar ile bu imkanlara sahip olabilirler. Havyar bakım uygulamaya başlamadan önce cilt tipi belirlenmiş olur. Cilt tipine uygun olan peelingler seçilir. Yüze peeling uygulanarak, cildin ölü hücrelerden arınması sağlanır. Sonrasın da cilde buhar uygulaması yapılır. Bu şekilde ciltteki gözenekler açılır ve havyar maske uygulanmış olur. Seans başına bu maske yaklaşık olarak 90 dakika sürer. Böylelikle ciltte oluşan etkiler çok hızlı bir şekilde fark edilmiş olur.

Havyar Krem Faydaları Nelerdir?

Çeşitli sebeplerden ve olumsuz çevre şartlarından dolayı cilt zarar görür ve incelmeye başlar. Cildin zarar görmesi durumunda lekeler görülmeye başlanır, yaşlılık etkisini çabuk gösterir, kırışıklık ve çizgiler kendini belli etmeye başlar. Bu yüzden bu problemin önüne geçebilmek için havyar bakımı, uygulaması yapılır. Uygulamanın birden fazla faydası vardır. Ciltte oluşan lekelerin giderilmesine ve azalmasına, cildi derinlemesine besleyerek doğal parlaklığı vermesinde yardımcı olur. Yaşlılık belirtilerini ortadan kaldırarak daha genç görünüm elde etmeyi sağlar. Havyar bakım zamanla ortaya çıkan kırışıklık ve çizgilerin azalmasına ve cildin nem almasında büyük etki gösterir.

Cilt Bakım Serumların Avantajları

Günlük yaşantımızda dış etkenlerden ve olumsuz çevre şartlarından dolayı cildimiz çok fazla tahriş olur. Tahriş cilt sorunu için bazı kimyasal ürünler kullanılarak, çözüm elde edilmeye başlanır. Aslında kimyasal ürünler cildin daha fazla yıpranmasına ve zarar görmesine sebep olur. Bunun yerine serumlar kullanılması daha etkili çözüm olacaktır.

Cilt bakımında en önemli faktörlerden biridir. Cilt temizliği yaparken, cildin nemlendirirken ve daha birçok uygulama yaparken bu uygulamadan faydalanılır. Çünkü cilt serumlar cildi kremlere göre daha iyi beslenmesine yardımcı olur. Etkisini daha iyi gösterir ve cildin genç görünüme sahip olmasını, sıkılaşmasını ve güzelleşmesini sağlar.

Cilt serumlar kullanılacak olan uygulamaya göre çeşitlilik gösterir. Cildin ihtiyacına uygun olacak şekilde seçilir. Cilde daha iyi nüfuz etmesi ve etkisini daha kısa sürede görebilmek için serumlar kullanılır. Bu yüzden üzerinde yazan talimatlara uyarak, daha sağlıklı etkiler elde edebilirsiniz. Sizler de serumlar ile cildin en derin tabakasına ulaşarak, daha genç görünmeye çalışabilirsiniz.


Bu bir reklamdır.