OFF WHITE MAĞAZALARI VIRGIL ABLOH’A SAYGILARINI SUNUYOR

Dünyanın her yerindeki Off-White mağazalarının rafları, Virgil Abloh anısına çiçeklerle doldu.

Virgil Abloh'u kaybetmenin ardından Off-White mağazaları ürün raflarını boşalttı, giyim ve ev eşyalarının yerini çiçek açan çiçekli enstalasyonlarla değiştirdi. Londra, Hong Kong, Paris, Seul, Miami, New York ve Tokyo dâhil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki Off-White mağazaları, kurucuları ve CEO'su Virgil Abloh'un anısına çiçek yerleştirmek için ürünlerini raflarından kaldırdı.

Off-White ekibinin yazısı, "İyiliğin nadir olduğu, hiyerarşilerin hala ağırlık taşıdığı ve modanın kuralları değiştirebildiği, ancak bazen yenilerini yarattığı bir dünyada, siz vardınız" diyor. “Geniş ailenizin kalbi kırık. Seni özleyeceğiz Virgil. Sözlerin bize sürekli ilham verdi ve bize cesaret, hayal, yaratma cesareti verdi. WhatsApp mesajlarınızı, gülüşünüzü, saf ruhunuzu özleyeceğiz. Seni seviyoruz Virgil."

Çiçeklerin yayılmasına ek olarak, grafiti çizimleri ve “VIRGIL FOREVER” alıntıları, mağazaların içindeki ve etrafındaki duvarları ve dijital reklam panolarını kaplıyor. Virgil'in hayranları, üretken tasarımcıya karşı sevgi ve şükranlarını ifade eden yürekten yapışkan notlar da bırakıyorlar.

Vitrinler Abloh'un en ünlü alıntılarıyla süslendi: ”Hayat o kadar kısa ki, birinin yapabileceğini düşündüğü şeye abone olmak yerine, ne yapabileceğini bilmekle bir gün bile harcayamazsın.”