Oysho Galataport Mağazası Açıldı!

Boğaz kıyısındaki şehrin en ikonik noktalarından biri olan Galataport'ta yer alan yeni Oysho İstanbul mağazası tamamen yenilenmiş bir imaj sunuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 24 Ekim 2023
Oysho Galataport Mağazası Açıldı!

Oysho Galataport mağazası, yenilikçi sergileme sistemi sayesinde farklı koleksiyonlara etkili bir şekilde adapte olması için tasarlanan iki kata sahip. Kenar mobilyalar LED ışıklandırmaya sahip ve büyük cam cepheyle birlikte tüm iç mekâna yüksek seviyede görünürlük sağlıyor. 

Oysho bu alanda fitness, yoga ve running gibi sporlar için en teknik koleksiyonlardan trekking ve tenis gibi açık hava etkinliklerine adanan kapsül koleksiyonlara kadar çok sayıda ürün sunacak. Ayrıca lifestyle ve athleisure koleksiyonları da hazır bulunacak. 

Mağazada ücretsiz wifi ve alışveriş işlemini bireysel olarak tamamlayıp bekleme mecburiyetini ortadan kaldıracak üç adet hızlı kasa yer alıyor. Ayrıca, müşterilere online alışveriş yapıp siparişlerini satış noktasından teslim alma imkânı sunan “store delivery” hizmeti de mevcut.

Galataport mağazasıyla Oysho 56 pazarda toplam 436 mağazaya sahip oluyor, bunların 29'u Türkiye'de yer alıyor. Oysho ayrıca online mağazasıyla da 48 ülkede ve uluslararası Oysho.com versiyonuyla 169 ülkede varlık gösteriyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.