Özgür Renkler

Hem modayı hem de stilinizi yansıtan üç rengi özgür bir şekilde kullanarak, kişi

Yaz ayları nedense çabucak geçiyor... Zaman zaman sıcaklardan bunalsak, şikayet etsek, ne zaman kış gelecek diye birbirimize sorup dursak da, ben yaz kadınıyım, yazı seviyorum. Yengeç burcu olan diğer bütün insanlar gibi sıcağı ve suyu seviyorum. Çünkü yaz demek benim için renk demek... Renkli renkli giyinmek, rengarenk ojeler sürmek, farlarda sınır tanımamak yaz aylarında daha mümkün oluyor. Ayrıca bronz tenin yarattığı cazibe de kadınları daha bir çekici kılıyor.

Yeni sezon makyaj koleksiyonlarına şöyle bir göz attığımda ağırlıklı olarak mürdüm renginin ve tonlarının kullanıldığını, gri- bej gibi renklerin de yine paletlerde klasikten vazgeçemeyenler için yer aldığını  gördüm. Guerlain, Estée, Chanel, Dior, Bobbi Brown makyaj paletlerindeki renkler kadar ambalajlarıyla da beni vurdu. Bütün bu markalardan farklı  olarak da radikal bir üçlü renk paletiyle (sarı, pembe ve yeşil) Shiseido dikkatimi çekti. Dünyaca ünlü makyaj uzmanı Dick Page tarafından yaratılan koleksiyonda şaşırtıcı üçlü  renkler bir araya gelerek yoğun ve heyecan verici sonuçlar yaratmaya imkan tanıyor. Cezbedici renk koleksiyonlarıyla sonsuz güzellik yaratmayı hedefleyen far paletleri benim gibi renge tutkun olanları bekliyor.

Hem modayı hem de stilinizi yansıtan üç rengi özgür bir şekilde kullanarak, kişiliğinize uygun stilin keyfini çıkartabilirsiniz.  Peki daha ne bekliyorsunuz?

Esra Özübek