PAUL MESCAL’IN YENİ FİLMİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Bu film de Türkiye’de mi geçiyor?

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 14 Ağustos 2023
PAUL MESCAL’IN YENİ FİLMİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER Getty Images

‘Normal People’ dizisi ile tanıdığımız ve daha sonra ‘Aftersun’ ile özellikle Türkiye’deki sahneleri ile kalbimizde yer edinen Paul Mescal, Fleabag dizisinden hatırlayacağınız Andrew Scott ile yeni bir film için bir araya geliyor. ‘All Of Us Strangers’ adlı bu romantik tür film, Japon yazar Taichi Yamada’nın 1987’de yazdığı ve daha sonra 2004’te İngilizce’ye çevrilen psikolojik kurgu Strangers romanından uyarlanıyor.‘Strangers romanının yayımlanmasından bu yana kazandığı ödüller arasında en iyi insan yararına roman dalında prestijli 1987 Yamamoto Shūgorō Ödülü yer alıyor. Sosyal medyanın sevdiği bu iki isim dev ekranda buluşmadan önce ‘All Of Us Strangers’ hakkında bilmeniz gerekenleri aşağıda görebilirsiniz…

ALL OF US STRANGERS KONUSU NEDİR?

Kitabın orijinal olay örgüsünden biraz farklı olan film, Scott'ın canlandırdığı senarist Adam'ın Londra'daki gökdeleninde bir gece şans eseri gizemli bir komşusu olan Mescal’in canlandırdığı Harry ile karşılaşmasını anlatıyor. Bu karşılaşma her ikisinin hayatının akışını yeniden yönlendiriyor.

İki karakter yakınlaştıkça Adam, anne babasına benzeyen iki kişi ile tanışıyor: The Crown'dan hatırlayacağınız Claire Foy ve Rocketman filminden tanıdığımız ve otuz yıldan fazla bir süre önce çocukluk evinde ölen bir karakteri canlandıran Jamie Bell. 

FİLM NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?


All Of Us Strangers filminin yapımı yıl başında tamamlandı ve filmin 22 Aralık'ta sinemalarda gösterime girmesi bekleniyor.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.