PRISON BREAK GERİ Mİ DÖNÜYOR?

Sevilen dizi Prison Break'in ekranlara geri döneceği söyleniyor.

Başrollerini Dominic Purcell ve Wentworth Miller'ın paylaştığı, bir zamanların efsane dizisi Prison Break'in ekranlara geri döneceği söyleniyor.

2005'te başlayan ve toplamda 4 sezon oynayıp 2009'da ekranlara veda eden aksiyon dizisinde suçsuz yere hapse atılan bir abiyle, onu oradan kaçırmaya çalışan kardeşinin hikayesi konu alınıyordu. Yayınlandığı yıllarda büyük ilgi toplayan dizi, Golden Globe ve People's Choice gibi birçok ödül kazandı.

Geçtiğimiz gün, dizinin Fox ekranlarında tekrar başlayacağına dair bir söylenti yayıldı. Henüz Fox TV'den resmi bir doğrulama gelmiş olmasa da, böyle bir ihtimalin dahi insanlarda uyandırdığı ilginin göz ardı edileceğini sanmıyoruz.

Eğer dizi geri dönerse, sınırlı sayıda bölümler olacak ve ilki kadar uzun sürmeyecek. Anlaşılan o ki, iki kardeşin hikayesinin eksik kalan yönleri bu geri dönüşte tamamlanacak. Daha önce yine sevilen aksiyon dizilerinden olan ‘24' de böyle bir geri dönüş yapmış ve '24: Live Another Day' ismiyle on iki bölüm oynamıştı. Bu da demek oluyor ki ömürlük değil ama tadımlık bir geri dönüş bekliyor.

Dizinin başrolleri Purcell ve Miller daha önce ‘The Flash' dizisi için tekrar bir araya gelmişti. Sevilen ikilinin bir dizide bir araya gelmesi hayranlarında büyük ilgi uyandırdı ve hatta sosyal medyada Prison Break'in geri dönmesi gerektiği konuşuldu. Belki de hayranlarının hala eksilmeyen büyük ilgisi dizinin yeniden yayınlanmasını söz konusu yaptı. Dizinin geri dönüp dönmeyeceği kesin olmasa da, geri dönerse büyük bir kitleyi mutlu edeceği kesin!

Etİketler