PUFFY’DEN YENİ EVLENECEK ÇİFTLERE ÖZEL KAMPANYA

Yataktan bazaya, yastıktan yorgana tüm iyi uyku ihtiyaçlarını tek bir noktada sunan Puffy, evlilik hazırlığındaki çiftlere 8990 TL’den başlayan “Puffy, 12 Dopdolu Evlilik Seti Kampanyası”nı hazırladı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 25 Nisan 2023
PUFFY’DEN YENİ EVLENECEK ÇİFTLERE ÖZEL KAMPANYA

Yataktan bazaya, yastıktan yorgana, nevresimden pikeye tüm iyi uyku ihtiyaçlarını tek bir noktada müşterilerine sunan en yeni markası Puffy, evlilik hazırlığındaki çiftler için yılda 2 kere gerçekleştirilen Puffydik Uyku Günleri kapsamında “Puffy, 12 Dopdolu Evlilik Seti Kampanyası”nı hazırladı. Kampanya ile evlenecekler ve yatak odasını yenilemek isteyenler, tüm ihtiyaçlarına 8.990 TL’den başlayan fiyatlarla ulaşabiliyor.

Yataktan bazaya, yastıktan yorgana, nevresimden pikeye tüm iyi uyku ihtiyaçlarını tek bir noktada müşterilerine sunan en yeni markası Puffy, yeni evlenecek çiftler ve yatak odasında yeniliğe yer açmak isteyenler için hazırladığı yeni kampanyasını müşterilerinin beğenisine sunuyor. Puffydik Uyku Günleri kapsamında yılda 2 kere gerçekleştirilen kampanya kapsamında Puffy, 12 Dopdolu Evlilik seti bünyesinde bulunan yatak, baza, başlık, 2 adet yastık, çift kişilik yorgan, 2 adet yastık alezi, çift kişilik su geçirmez alez, 3 parça çift kişilik yatak örtüsü setini 8.990 TL’den başlayan fiyatlarla sunuyor.

Buna ek olarak, yaza yatak odasını yenilemek isteyenler, yataklarında değişiklik yapmak isteyenler, çift kişilik yataklara Puffy kalitesi ve güvencesiyle 1.995 TL’den başlayan fiyatlarla ulaşabiliyor. Puffy’nin, yatak odalarında yenilik arayanlar için oluşturduğu kampanya, Nisan ve Mayıs tarihleri arasında Puffy internet sitesi ve Puffy satış noktalarında yeni evli çiftlerin beğenisine sunulacak.

Renkli Tekstil Koleksiyonuyla 4 Mevsim Şıklık ve Zarafet Bir arada

Özel kampanyasıyla yeni evlenecek çiftlerin heyecanına ortak olan Puffy ayrıca, Renkli Tekstil koleksiyonuyla şıklık ve zarafeti yaşam alanlarınıza taşıyor. Okyanus ferahlığından gün batımına kadar birçok desenle zenginleştirilmiş nevresim takımlarından pikelere, 4 mevsim kullanılabilen Complete Set’inden çeyiz setlerine 9 farklı ürün grubundan oluşan Renkli Tekstil koleksiyonu yatak odalarına şık bir dokunuş katıyor.

Puffy, özel olarak tasarladığı ve 3 farklı hikayeden yola çıkarak hazırladığı “Renkli Tekstil” koleksiyonuyla yatak odalarına renk katmaya geliyor. Puffy güvencesi ve kalitesiyle hazırlanan Renkli Tekstil koleksiyonu, nevresim takımından pikeye, çeyiz setlerinden 4 mevsim kullanım imkanı sunan Complete Set’e kadar birçok ihtiyacı bir arada sunuyor.

Ocean Deep’in yüzde 100 pamuk kumaşıyla okyanus kadar derin bir uyku 

Okyanus’un derin ve huzur veren yapısından ilham alarak Puffy güvencesiyle oluşturulan Ocean Deep Koleksiyonu, yatak odalarına okyanus ferahlığını getiriyor. Yüzde 100 pamuktan üretilen yumuşacık kumaşının doğallığıyla her dokunuşta ayrı bir ferahlık hissi ve konfor sağlayan Ocean Deep koleksiyonu, 4 farklı deseni ve 57 tel sık dokumasının yanı sıra solmayan renkleriyle uzun süre kullanım imkanı da sağlıyor.

Coastal Life ile terlemeden uzak kesintisiz uyku deneyimi

Puffy tarafından, bodrumun maviliğini yatak odalarına taşımak isteyenler için özel üretilen Coastal Life koleksiyonu, yüzde 100 pamuktan üretilen yumuşacık kumaşı, 57 tel sık dokuma kalitesi ve solmayan renkleriyle zamansız şıklığı ve 4 mevsim uykuyu bir arada sunuyor. Complete Set, Pike ve Nevresim takımından oluşan Coastal Life yatak odalarına zarafet katıyor.

Sunset Nevresim Takımları gün doğumunun iç kaplayan huzurunu yatak odalarına taşıyor

Gün doğumunun sıcak ve ışıltılı tonlarıyla uyku ortamını sürekli canlı tutan Puffy Sunset Koleksiyonu, gün doğumunun iç kaplayan huzurunu yatak odalarına taşıyarak, konfor ve iyi uyku deneyimini 4 mevsim boyunca müşterilerine sunuyor.

Soren Pike Takımı & Bambu Nevresim Takımıyla doğallık ve zarafet bir arada

Sıcacık renkleriyle yazların vazgeçilmezi olan Soren Pikeler, nefes alan pamuklu yapısı sayesinde huzurlu bir uyku ortamı sunuyor. Uyku esnasında üzerinizi ferahlıkla örten Soren Pikeler, uyumadığınız anlarda da hoş görünümü sayesinde yatak örtüsü olarak kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bambu lifleri ile üretilen Bambu Saten Nevresim Takımı, zarif tasarımları ve nefes alan kumaşıyla iyi uykuda sınıf atlamanızı sağlıyor.  Yumuşacık kumaşı ve geniş renk seçeneğiyle yatak odalarınıza şıklık katarken, kolay yıkanabilir ve ütülenebilir kumaşı ile pratik bir kullanım sunuyor.

8 farklı renk seçeneğiyle Naturalis Nevresim Takımı 4 mevsim kullanım imkanı sağlıyor

Zengin renk seçeneklerine sahip Naturalis Nevresim Takımı, solmayan renkleri ve zamansız düz desenleri ile her tarzda yatak odasına mükemmel uyum sağlıyor. Ayrıca yüzde 100 pamuk kumaşıyla da yumuşacık bir uyku deneyimi sunuyor.

Puffy 8’li Çeyiz Seti sık dokuma kalitesiyle konforlu uyku deneyimi sunuyor

Puffy 8’li Çeyiz Seti, yatak odalarına göre özel olarak oluşturulmuş renk seçenekleri, yüzde 100 pamuk kumaşı ve çift taraflı kullanım avantajıyla şıklık ve konforu bir arada sunuyor. Şık desenleri ve uzun süre dayanıklı yapısı sayesinde nevresimden pikeye, çarşaftan yatak örtüsüne, volanlı yastık kılıfından yatak örtüsüne kadar tüm ihtiyaçları tek sette karşılıyor.

Yıllar süren konfor ve şıklık yatak odalarına taşınıyor

Puffy Yatak Örtüsü Seti, kumaşı ve dokuma kalitesiyle, dayanıklılığı şıklıkla buluşturarak, uzun süreli kullanım sağlamasının yanı sıra Puffy kalitesini yatak odalarına taşıyor.

Ayrıca, Julian Yatak Örtüsü Seti, jakar dokuma kalitesi ve şık desenleriyle yatak odanıza konfor ve şıklık katıyor. Makinede yıkanabilme özelliği sayesinde de hayatınıza kolaylık, uyku ortamlarınıza temizlik katıyor. Yatak örtüsü ve volanlı yastık kılıfından oluşan Julian Yatak Örtüsü Seti; blush, bej, füme ve ekru renk seçenekleriyle tarzınızı yatağınıza yansıtma olanağı sunuyor.

Tek üründe çoklu kullanım olanağı: Complete Set 

 Yüzde 100 pamuk kapitoneli nevresim, çarşaf ve 2 yastık kılıfından oluşan Complete Set, içerisine yorgan geçirilerek nevresim, üç tarafında yer alan 10'ar cm'lik kulakları sayesinde yatak örtüsü ve yüzde 100 pamuk kumaşa yorgan geçirmeden pike kullanım imkanı sunuyor. İster nevresim, ister pike, isterseniz yatak örtüsü olarak aynı anda birçok işlevi sunan Complete Set, uyku konforunuzu arttırmanın yanı sıra okyanus ferahlığını yatak odalarınıza getiriyor.

BU BİR REKLAMDIR.  


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.