PURE LINE ARTIK EVİNİZİN HER KÖŞESİNDE

Pure Line ailesinde artık mis kokulu sabunlar da var...

Unilever’in tüketicileri en ideal duş jeli ile buluşturmak üzere Türkiye’deki kadınları dinleyip, onlar için tasarladığı Pure Line Duş Jelleri kalıcı kokusu ve doğal özler içermesi ile kısa sürede bakım rutinimize eklenmişti. Pandemi döneminde önemi artan el hijyeni ihtiyacını karşılamak üzere yeni nesil kolonya üreterek Pure Line 80° Kolonyaları hayatımıza sokan markadan bir sürpriz daha geldi. Pure Line, duş jelleri ve kolonyalarından sonra şimdi de sıvı ve katı sabun çeşitleriyle hem evlerin her köşesine yerleşiyor. 

COVID-19 etkisiyle hijyen odağındaki artışa paralel olarak, doğadan gelen bitkisel özler içeren sıvı ve katı sabun çeşitlerinde, Pure Line'ın  tüm ürünlerinde olduğu gibi renklendirici ve paraben bulunmuyor.  Pure Line, sabunda ilk kez doğallık vurgusu yapan marka olarak "Doğa Cildine Dokusun" söylemi ile öne çıkıyor.

Gül, yasemin ve deniz mineralleri çeşitleriyle Pure Line katı sabunları ve gül, yasemin ve hindistan cevizi & vanilya çeşitleriyle de Pure Line sıvı sabunları raflarda çoktan yerini aldı ve evlerin vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.