RAMI MALEK MANDARIN ORIENTEL HOTEL'İN YENİ YÜZÜ OLDU!

Rami Malek, Mandarin Oriental, Bodrum’da portre fotoğraflarıyla tanınan ünlü fotoğrafçı Mary McCartney’nin objektifinin karşısına geçti.

Mandarin Oriental’ın “He’s a Fan / She’s a Fan” isimli 20 yıllık global kampanyasının yeni ismi: Amerikalı aktör Rami Malek.

“He’s a Fan / She’s a Fan” kampanyası, Mandarin Oriental’in ikonik sembolü olan yelpazeyi İngilizce dilindeki ‘fan’ kelimesini hem yelpaze hem de hayran anlamıyla kullanarak grubun bağlı olduğu diğer otellerinde düzenli olarak konaklayan uluslararası bilinirliğe sahip ünlü isimlerle zarif bir şekilde bir araya getiriyor.

Malek için konaklama deneyimini gerçek anlamda lüks kılan en önemli unsurlar; detaylara gösterilen özen, nezaket ve mükemmel bir hizmet. Mandarin Oriental otelleri arasında favori oteli olan Mandarin Oriental, Bodrum’u sakinliği ve huzuru için sevdiğini söyleyen ünlü oyuncu, konserlerinden sonra Queen üyeleriyle zaman geçirme şansını yakaladığı Mandarin Oriental, Barcelona’nın da kalbinde ayrı bir yeri olduğunu belirtiyor.  

.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.