‘SAAT’ GELİYOR

‘SAAT' GELİYOR

29 Haziran 2007 tarihinde, ilk piyasaya çıktığı yıldan bu yana telefona bakış açımızı değiştiren iPhone'dan sonra sırada iWatch'lar var. Peki, Apple'ın web sitesinde ‘Saat geliyor' başlığı ile duyurulan ve dün de detaylı olarak tanıtılan iWatch'lar, saat-telefonlarla olan ilişkimizi nasıl etkileyecek?

Bunu anlamak için iWatch'ın özelliklerini bir kez daha hatırlatmak istiyoruz:
ZAMANDA SON NOKTA: Eh bir saat olduğuna göre, iWatch'ın ilk işi bizi zaman konusunda haberdar etmek. Ama apple'a göre bunu en kusursuz ve dakik şekilde yapıyor. Dahası takviminize de bağlayabildiğiniz için takviminizi güncellediğinizde, buradaki notlarla ilgili sizi haberdar ediyor.

İFADE ET KENDİNİ: iWatch'la sadece kolunuzdan konuşup, mesaj veya e-posta yollamakla kalmıyor, daha kişisel ifadeler, sembollerle iletişim kurabiliyorsunuz. Mesela sevgilinizden gelen ve saatinizin üzerinde yanıp sönen bir kalp işareti gibi...

SAĞLIĞIN TİKTAKLARI: Adımlarınızı, yaptığınız egzersizleri hatta ayakta durduğunuz süreyi ölçen ve sizi sağlıklı yaşamaya yönlendiren bir dost! Apple iWatch, kişisel antrenörünüz olmaya da aday!

ÇOK DAHA FAZLASI: İki farklı ebadı olan saati kendi zevkinize göre değiştirip kişiselleştirebiliyorsunuz. Kayışları, ekran görüntüsünü ayarlayabiliyorsunuz...

10 Nisan'da ön satışa, 24 Nisan'da Amerika'da piyasaya sunulacak olan iWatch'ların Watch, Watch Sport ve Watch Edition olarak 3 farklı serisi var ve 349 USD'den başlayan fiyatlarla satılacak.

Etİketler