Saat&Saat ve Philipp Plein İş Birliğine Özel Davet

Soho House’ta gerçekleştirilen göz kamaştırıcı gecede Philipp Plein ile Saat&Saat buluşması kutlandı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 03 Kasım 2023
Saat&Saat ve Philipp Plein İş Birliğine Özel Davet

Ünlü saat markalarının Türkiye’deki distribütörü Saat&Saat, dünyaca ünlü lüks moda markasının yaratıcısı Philipp Plein’ı İstanbul’da ağırladı. 26 Ekim’de Soho House’ta gerçekleştirilen özel davette Philipp Plein ile Saat&Saat’in iş birliği göz kamaştırıcı bir davet ile kutlandı.Geceye ev sahipliği yapan Saat&Saat Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kaya, modacı Philipp Plein ile yaptıkları konuşmada, yenilikçi, maksimalist ve alışılmışın dışında bir yaratıcılık ve tasarımla üretilen Philipp Plein Saat Koleksiyonu için iş birliklerinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Ünlü modacı Philipp Plein ise, Türkiye’deki saat severlerle buluşmanın kendisi için çok anlamlı olduğunu söyleyerek sözlerine başladı. Hem mağaza yapılanması hem de e-ticaretteki gücü ile öne çıkan Türkiye’nin saatçisi Saat&Saat ile çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Plein, tasarımlarında bizzat yer aldığı saat koleksiyonunun, Saat&Saat’in gücüyle tüketicilerle buluştuğunu belirtti.


Moda ve sanat dünyasından aralarında Ece Sukan, Özge Ulusoy, Buray, Doğukan Güngör, Melisa Döngel, Bestemsu Özdemir, Halil İbrahim Ceyhan, Atakan Arslan, Ezgi Şenler, Dila Tarkan, Asli Kızmaz, Utku Ateş gibi ünlü isimlerin de katıldığı gece DJ Umutcan Genç’in etkileyici performansı ve sonrasında dans şovlarıyla devam etti. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.