SAMSUNG GALAXY S21 5G'NİN İLHAM VEREN STİLİ

Galaxy S21'in güçlü stili tesadüf değil. Dikkatleri üzerine çeken renkleri ve tasarımının yanında Galaxy S21 5G ve Galaxy S21+ 5G gün içinde yaratıcılığımızı konuşturmak için ilham veriyor.

Samsung Galaxy S21 tasarımı ile olduğu kadar gelişmiş özellikleri ile de dikkat çekiyor. Galaxy S21 5G ve S21+ 5G sinematik 8K çözünürlüğün de ötesine geçerek videolardaki görüntülerden harika fotoğraflar çıkarıyor. Her iki boyuttaki modelde de 64 MP kamera ve gün boyu dayanan devasa pil özellikleri ile mobil deneyimlerde hiçbir anı kaçırmamıza izin vermiyor. Galaxy S21'in hayatımızı kolaylaştıran özellikleri bununla da sınırlı değil:

Artık Her Şey Çok Yakın! 

Zenginleştirilmiş kamera kalitesi sayesinde 30X Space zoom, arka koltukta otursanız bile müzisyenlere dokunabileceğiniz kadar yakında hissetmenizi sağlıyor. Zoom kilidi sayesinde eliniz sabit olmadığında bile stabilize fotoğraflar çekebilirsiniz.

8K çektiğiniz videonunuzun içinde kusursuz fotoğraflar saklı

8K Video özelliği, bir akıllı telefonda bulunan en yüksek çözünürlüğe sahip ve videolarınızın sinema filmlerinden bile daha iyi görünmesini sağlıyor. 8K 24 fps ile çektiğiniz her bir vlog ya da anı videosunu kaydederek hemen YouTube’da izleyebilirsiniz.

Tekli Çekim, bu kaydı içinden seçip çıkarabileceğiniz paylaşmaya değer fotoğraflara ve videolara dönüştürüyor. Kişisel bir video düzenleyici gibi kullanabileceğiniz bu özellik sayesinde içeriklerinizi kesip, yavaşlatıp veya sabitleştirip doğrudan Instagram’a yükleyebilirsiniz. 8K Videodan Fotoğraf özelliği ile, bir 8K videodan, 33 MP çözünürlükte fotoğraflar elde edebilir ve mükemmel albümünüzü oluşturabilirsiniz.

Aksiyon dolu ve süper akıcı

Telefonunuz, bir aksiyon kamerası gibi çekim yapıyor. Süper Akıcı 60fps Video Ritmleri atlamadan anı yeniden yaşamanıza olanak tanıyor. Dinamik çekim hızı otomatik olarak ayarlanıyor, böylece hem parlak hem de düşük ışıkta süper akıcı videolar kaydedebiliyorsunuz. 64 megapiksel çözünürlükte çekim sırasında parmak hareketinizle yakınlaşabilir ve fotoğrafları bir sanat eseri gibi gösteren netlik elde edebilirsiniz.

Anında Instagram paylaşımına hazır

Portreler hiç bu kadar güzel görünmemişti. Yeniden düzenlemeye gerek kalmadan sosyal medyada paylaşmaya hazır fotoğraflar elde edebilirsiniz. Bunun için ayrıca ışık ekipmanına ve flaşa gerek yok. Galaxy S21 ve  S21+ 5G ile geceyi tek bir dokunuşla aydınlatıp renkli kareler yakalayabilirsiniz.

Yapay Zeka ile Selfie Keyfi 

Yapay Zeka ile zenginleştirilen Selfie modu, yüz özelliklerinizi doğal renklerinde ortaya çıkarıyor. Hızlı otomatik odaklama en iyi yanlarınızı yakalamanızı sağlarken, 10MP ön kamera ile tüm ayrıntıları görebilirsiniz. 

BU BİR İLANDIR.