SEPHORA’DA ALIŞVERİŞLER GOLD KART İLE AYRICALIĞA DÖNÜŞÜYOR

Sephora, yeni kart programıyla müşterilerine birbirinden farklı fırsatlar ve ayrıcalıklar sunuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 10 Ekim 2022
SEPHORA’DA ALIŞVERİŞLER GOLD KART İLE AYRICALIĞA DÖNÜŞÜYOR

Sephora, yeni sadakat kartı Sephora Gold’un ayrıcalıklı dünyasını keyifli bir davet eşliğinde tanıttı. ‘’Güzelliğin sınır tanımayan gücü’’ sloganıyla Sephora, yeni kart programıyla müşterilerine birbirinden farklı fırsatlar ve ayrıcalıklar sunuyor. Sephora Ödül Programı kapsamında hayata geçirilen Gold Kart ile pek çok ayrıcalık, heyecan verici teklifler Sephora müşterilerini bekliyor. Alışverişi bir ödül şölenine dönüştüren Sephora Gold Kart kullanıcıları, özel etkinlik davetlerinde yer alabiliyor, puanlar kazanıyor, özel promosyonlar, doğum günü sürprizleri ve birçok fırsattan yararlanabiliyor ve son güzellik trendlerinden haberdar oluyor.Sephora Gold dünyasına özel düzenlenen etkinlikte davetliler hem yeni sezonu keşfetme fırsatı yakaladı hem de yeni kartın premium ayrıcalıklarıyla tanıştı. Divan Kuruçeşme’de gerçekleşen davetin ev sahipliğini Sephora Türkiye CMO’su Ayça Kaya yaptı.


Sephora Türkiye CMO’su Ayça Kaya

Sephora Türkiye CMO’su Ayça Kaya, davet sırasında yeni sadakat programı hakkında şunları ifade etti: ‘’Güzellik dünyasına ilham veren Sephora olarak, yeni sadakat programımız Sephora Gold Kart ile yeni sezona heyecanlı bir başlangıç yaptık. Bu programımızda, güzellik topluluğumuzla yine markamızın ayrıcalıklı dünyasını buluşturuyoruz. Sephora Gold Kart ile sunacağımız çok özel avantajlarla güzellik tutkunlarının mutluluklarına ortak olmayı istiyoruz.’’

Ayrıcalıklar dünyasına giriş çok kolay

Sephora Gold Kart ayrıcalıklarından yararlanmak için sephora.com.tr’ye üye olmak ya da bir Sephora mağazasından alışveriş yapmak yeterli oluyor. Sephora Collection, Fenty Beauty, Huda Beauty, Benefit, Dior, Nars, Yves Saint Laurent, Dr+ JArt gibi dünyaca ünlü 200’den fazla markanın ve 10.000’den fazla ürünün tek çatı altında buluştuğu sephora.com.tr’ye üye olduktan sonra, üyelik koşullarını kabul ederek Sephora Gold Kart programına dahil olunabiliyor. Ayrıca dileyenler Sephora mağazalarından alışveriş yaparken de Sephora Kart Programı’na başvuru yapabiliyor. Güzellik tutkunlarının ayrıcalıklar dünyasına giriş yapması için Sephora Gold Kart sahibi olmaları yeterli oluyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.