SERGIO ROSSI POP UP BUTİĞİ BEYMEN ZORLU CENTER’DA

Hollywood ünlülerinin gözdesi dünyaca ünlü  efsanevi İtalyan  ayakkabı tasarımcısı Sergio Rossi, pop up butiği ile 27 Mart – 10 Nisan tarihleri arasında Beymen Zorlu Center’da.

Beymen Zorlu Center’da moda tutkunlarıyla buluşan Sergio Rossi Pop Up Butiği’nde, markanın ikonik modellerinin yanı sıra 90’ların ikinci yarısının imaj ve mitlerinden ilham alan 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nun en gözde ayakkabıları yer alıyor.

 Markanın mirasına doğru bir yolculuğa çıkan Sergio Rossi’nin 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda öne çıkan ilk detay Sergio Rossi’nin 1997’deki orjinal tasarımına referans veren keskin ve güçlü sivri burunlar.

Koleksiyondaki süslemelerinin temelini ise  90’lı yıllara özgü soyut bir line konsepti ve couture’u transparanlığa döndürme arzusu oluşturuyor. Süslemelerde kullanılan aynalı cıvatalar üzerine tutturulmuş kristaller, krampon fikrini yeniden yorumluyor. Geometrik bilek kayışlarının hayali bilezikleri, fiyonk detayının gece elbiselerini anımsattığı tasarımların her biri adeta haute couture’a dönüşüyor. Sergio Rossi’nin 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda Brezilya’dan ilham alan çiçek detayları ruhani ve soyut bir şekilde ortaya çıkarken, taç etrafındaki aynalı metal taçyaprakları üç boyut efekti yaratırken, markanın gözde modeli Mary Jane frambuaz, mavi  pudra pembe ve siyah tonlarda günümüze uyarlanıyor. Sergio Rossi 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, BEYMEN’lerde, www.beymen.com adresinde ve  27 Mart – 10 Nisan tarihleri arasında ise Sergio Rossi Pop Up Butiği’nde moda tutkunlarıyla buluşuyor. .