SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYE REHBERİ

Valentine’s veya Galentine’s Day! Sevgilinizi ve arkadaşlarınızı mutlu edecek hediyeler…

Yıllardır Sevgililer Günü, dünyanın bir kısmını sevindiriyor, bir kısmını ise hüzünlendiriyordu. Ancak son yıllarda bu oldukça değişti. Artık ‘Valentine’s Day’ yerine ‘Galentine’s Day’ de diyoruz! Yani Sevgililer Günü sadece sevgililerin ve eşlerin günü değil, herkesin günü. Dostlarımızdan en yakın kız arkadaşlarımıza, ailemizden hayatımızdaki en değerlilere kadar artık Sevgililer Günü aşk ile birlikte sevginin de kutlandığı bir gün. Bu listede kendimizi de unutmuyoruz. Kısacası 14 Şubat artık sevginin olduğu herkes için! Tıpkı yılbaşı ve doğum günleri gibi, sevdiklerimizi veya kendimizi şımartmak için bir bahane daha olan Sevgililer Gününde çevrenizi hediyelere boğmaya hazırlanın. 

Son bir yıl içerisinde sosyal yaşantımız istemesek de oldukça değişti. Yakınlarımızı dilediğimiz kadar göremediğimiz için de hediyeler çok daha anlamlı hale geldi. Kapınıza gelen sürpriz bir çiçek buketi, arkadaşınızın notu ile uzun bir süredir istediğiniz bir kıyafet veya sevgilinizden gelen minik bir kutu! “Hatırlaman yeter,” dediğimiz hediyeler bizde ve etrafımızdakilerde spontane mutluluklar oluşturabiliyor. Sevginin kutlandığı Sevgililer Günü de spontane mutluluklar için en uygun gün olabilir. 

2021 Sevgililer Günü için hazırladığımız hediye rehberinde, ‘klasik’ olarak adlandırabileceğimiz hediyelerin yanı sıra beklenmedik ve eksantrik opsiyonlar da var. Sevgiliniz ile romantik bir spa kaçamağı veya bahçede film keyfi yaratacak bir projeksiyon, en yakın arkadaşınıza bir it-bag sürprizi veya nostaljik bir plak… Sevdiklerinizi, sevdikleri şeyler ile sevindirin! Kendinize olan sevginizi sevimli bir hediye ile taçlandırmak isterseniz de cilt bakım koleksiyonunuzu genişletebilir veya beğendiklerinizi sevdiklerinize, “Bana sevgini göster!” diyerek yollayabilirsiniz. Sonuçta Sevgililer Günü artık herkesin!

Fotogaleride kapsamlı hediye rehberimizi inceleyebilirsiniz…