SEVGİLİLER GÜNÜNÜ APPLE MUSIC İLE KUTLAMAYA NE DERSİNİZ?

Evde harika bir Sevgililer Günü için Apple Music ve App Store'a bakmayı unutmayın!

Bu sene Sevgiler Günü’nde evdeyiz. O halde Apple Music’in bugünü keyifle geçirmenize yardımcı olacak önerileri var. Aşk dolu zamanlarınıza eşlik edecek şarkılar için Apple Music’i ziyaret edebilir ve sevdiğinizle beraber güzel vakit geçirebileceğiniz uygulama ve oyunlar için App Store’a bakabilirsiniz.

Sevgililer Günü moduna girmek için ihtiyacınız olan tüm şarkılar için Apple Music’ten Aşk özel odası

Sizin için özel olan o kişiyle evde geçireceğiniz bu harika gün için planlarınızı yaptınız. Bu güzel günde sizi ve sevdiğinizi motive edecek, farklı modlara uygun aşk şarkılarıdan oluşan müzik listeler, ruha dokunan melodik şarkıları kesintisiz dinleyeceğiniz Aşk şarkıları radyosu ve radyo programları, sevdiğiniz yerli ve yabacı sanatçıların aşk şarkılarından oluşan listeler ve çok daha fazlasıyla Apple Music size eşlik ediyor. 

Apple Music 14 Şubat’a özel hazırladığı “Aşk” odası içinde dinlemek isteyeceğiniz tüm şarkıları bir araya topluyor. Konuk küratörler tarafından hazırlanan listeler, kalpleri yumuşatan aşk hikayeleriyle en iyi Türkçe aşk şarkıları, ayağınızı yerden kesecek aşk şarkıları, aşkın her evresine hitap eden pek çok şarkı bu odada Sevgililer Günü'nü unutulmaz yapmaya aday. Sezen Aksu’dan Kenan Doğulu’ya en sevdiğiniz yerli sanatçıların aşk şarkıları seçkileri, Adele’den The Beatles’a dünyaca ünlü unutulmayan aşk şarkılarına, romantik akşam yemeği için şefin seçimiyle buluşmanızı renklendirecek pek çok alternatif içinden sizi ve sevdiğinizi mutlu edecek şarkıyı bulacaksınız.

Uygulama ve oyunlarla 

Hayatınızdaki özel insanla kaliteli zaman geçirmek için dışarda olmanıza gerek yok. Evde yeni anılar yaratmak ve birlikte eğlenmek için uygulama ve oyunlardan faydalanabilirsiniz.

Görevimiz: ❤️ 

Sevgiler Günü’nü birlikte aktivitelerle daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz. Mesela, NYT Cooking ve Tasty gibi uygulamaları kullanarak beraber yemek pişirebilirsiniz, birlikte yaratıcı etkinlikler yapabilir, Tayasui Sketches ile birlikte tasarım yapabilir, Let’s Create!Pottery 2 ile stresten uzaklaşarak yaratıcılığınızı geliştirebilirsiniz. Just Dance Now ile beraber dans edebilir, OLO game ve çok daha fazlasıyla birlikte oyunlar oynayabilirsiniz. 

Oyun dünyasının aşk hikayeleri

Gerçek hayatta aşk kolay değilse oyunda kolay olabilir mi? İlk buluşma heyecanının tatlı gerginliğini sıkıcı yaşamından bunalan bir kadının hayatına ortak olduğunuz Florence oyunu ile hatırlayabilirsiniz. Ya da, duygularımızı anlatmanın zorluğunu rengarenk platform oyunu Spitkiss ile aşabilirsiniz. Aşkın birleştirici gücünü derin ve sürükleyici bir görsel hikaye sunan Love You To Bits oyunu ile hatırlayabilirsiniz.

9*9 = Aşk 💕

Geliştirici dünyasının mutlu bir çifti tarafından oluşturulan sudoku oyunu Sudoku Master Edition: Mantık yaratım sürecini çiftin ağzından dinlemek Sevgiler Günü’nüze neşe getirecek.

Etİketler