SIRMAISON RAFİNE ZARAFETİ İLE İSTİNYE'DE

SırMaison, İstinye Park’ta açılan mağazasıyla, sadece bir mağaza olmanın ötesinde farklı servisleriyle yeni bir konsepti hayata geçiriyor.

Özel marka seçkisi ve özenli bir dokunuşa sahip tasarımlarıyla SırMaison büyümeye devam ediyor. Rosella Karabacak ve Şirin Yalçın’ın ortaklığındaki SırMaison, İstinye Park’ta açılan mağazasıyla, sadece bir mağaza olmanın ötesinde farklı servisleriyle yeni bir konsepti hayata geçiriyor. İstinye Park’ta ‘flagship’ konseptiyle kapılarını açan mağazada; aksesuardan, sofra ürünlerine, ev dekorasyonuna kadar geniş bir yelpazede pek çok ürün bulunuyor.

130 metrekarelik geniş bir alanda yer alan mağaza; gümüş, altın, porselen, kristal gibi malzemelerden oluşan dünyanın önde gelen dekorasyon markalarından seçkilerine, Türk tasarımcıların özel çalışmalarına ev sahipliği yapıyor. Lalique, Ercuis, Moser, Rosenthal, Greggio, Georg Jensen, Herman Bauer, Michael Aram, Esma Dereboy, Özlem Tuna, Dibbern gibi pek çok dünya markasının yanı sıra SırMaison’un kendi üretimi olan zarif sofra sunumları ve dekoratif objeleri de bu yeni mağazada yer alıyor. Evine SırMaison’un zarif dokunuşuyla farklılık katmak isteyenler mağazadan bire bir danışmanlık da alabiliyor.

SırMaison Evlilik Danışmanı İlk Kez Bu Mağazada

İstinye Park’taki bu yeni mağaza sadece evini sevenlerin ortak adresi olmuyor aynı zamanda önümüzdeki dönemde ‘Wedding Concierge’ gibi özel bir hizmetle yeni evlenenler için farklı hizmet çözümleri de sunuyor. Evlilik öncesi zor karar süreçlerini yönetmekte yardımcı olan SırMaison özel danışmanı; renk ve malzeme seçimlerinden; ihtiyaçlar doğrultusunda en doğru çözümü kişisel zevk ve beğenilere özel bir şekilde sunuyor. Yeni evli çiftler geniş ve kaliteli bir ürün yelpazesine sahip Sırmaison’da dünya markalarının birbirinden farklı ve özel hediye alternatiflerini buluyor. Wedding Concierge, düğünün yanı sıra; söz, nişan gibi özel seremonilerde de ihtiyaç duyulan her noktayı genç çiftler ve ailelerle birlikte paylaşıyor.