THE MORNING SHOW 3. SEZON HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

En sansasyonel kurgu sabah programında bizi neler bekliyor?

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 10 Temmuz 2023
THE MORNING SHOW 3. SEZON HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER Apple

Apple TV’nin en popüler serilerinden biri olan ‘The Morning Show’ sonunda yeni bir sezonla dönüş yapıyor. 13 Eylül’de yayınlanması beklenen üçüncü sezon, 10 bölümden oluşacak. Aynı günde iki bölümün yayınlanacağı üçüncü sezon, her hafta yeni bir bölüm yayınlanarak 8 Kasım’a kadar devam edecek. İlk olarak 2019’da yayınlanan ‘The Morning Show,’ bir televizyon kanalında olan sansasyonel olayları konu alıyor. Apple TV’nin mücevheri olarak görülen bu seri Emmy, SAG ve Critics’ Choice Ödülleri kazanmıştı. 

Yeni sezon hakkında bilmeniz gereken her şeyi aşağıda görebilirsiniz…

ÜÇÜNCÜ SEZON KADROSUNDA KİMLER YER ALIYOR?

‘The Morning Show’ üçüncü sezon kadrosunda tahmin edebileceğini gibi serinin başrollerinde olan Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Billy Crudup ve Mark Duplass yer almaya devam ediyor. Ancak üçüncü sezonda Jon Hamm ve Nicole Beharie gibi yeni isimler de var!Serideki UBA şirketinin yöneticilerinden biri olan Paul Marks karakterini canlandıracak olan Jon Hamm’e ek olarak Beharie ise Christina Hunter adlı bir sunucuyu canlandıracak. ‘The Morning Show’ dizisine katılan bir diğer isim ise Tig Notaro. Notaro ise Paul’un yöneticisi olan Amanda Robinson adlı bir karakteri canlandıracak. ÜÇÜNCÜ SEZONUN KONUSU NEDİR?

‘The Morning Show’ serisinin üçüncü sezonunun konusu bir sır gibi saklanıyor. Ancak yine de tahminlerimize göre ikinci sezonun sonunda yaşananların devamı anlatılacak. İkinci sezonun sonunda Aniston’un karakteri Alex ve yapımcı partneri Chip’i canlandıran Duplass, Covid-19 sırasında internet üzerinden bir canlı yayına başlamıştı. Alex’in sunucu partneri Bradley (Witherspoon) ise kanalın yöneticisi Cory’nin kendisine aşkını ilan etmesi ile ikilemde kalmıştı. 

Serinin yapımcılarına göre yeni sezonda UBA kanalının yeni bir yatırımcı ile geçiş süreci anlatılırken aynı zamanda beklenmedik buluşmalar ve bölünmeler yaşanacak. 

DÖRDÜNCÜ SEZON OLACAK MI?

Evet! Henüz üçüncü sezonun fragmanını bile görmeden ‘The Morning Show’ serisinin dördüncü sezonu doğrulandı bile! 9 Şubat’ta üçüncü sezon çekimlerinin tamamlandığını bir Instagram paylaşımı ile duyuran Aniston, “Daha çok fazlası var,” diyerek yeni bir sezonun daha olacağının işaretlerini vermişti. 

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.