TIKTOK’TA TAKİP ETMENİZ GEREKEN 25 GÜZELLİK VE MODA HESABI

Artık en yeni trendler TikTok’ta başlıyor!

Sosyal medya platformlarının son gelişmelerinden haberiniz yoksa, TikTok şu anda dünyanın en popüler uygulamalarından biri. 2 milyara yakın kullanıcı ile gün geçtikçe büyüyen TikTok platformu, kullanıcıların 60-saniyelik klipler çekmesini sağlıyor. Lil Nas X’in “Old Town Road” şarkısı ile yükselişe geçen sosyal medya platformu, dans videoları ile popülerleşmeye başladı. Z-Neslinin favori sosyal medya mecralarından biri olan TikTok, güzellik ve moda markalarının da ilgisini çekmeye başladı. Geçtiğimiz sene Ralph Lauren’den M.A.C Cosmetics’e kadar birçok marka yeni kampanyalarını farklı challenge’lar ile TikTok üzerinden paylaştılar. 

Birçok influencer'ın ve ünlünün üye olmaya başladığı TikTok’ta Bella Hadid’den Oliviver Rousteing’e kadar sayısız tanıdık yüz görebilirsiniz. Bunun yanı sıra TikTok ile ünlenmeye başlayan influencer'lar son dönemin en çok konuşulan isimleri arasına yerleşti. Normalde defilelerin ön sıralarında görmeyeceğimiz isimler, TikTok’ta şöhret sahibi olduktan sonra Dolce & Gabbana ve Dior gibi markaların defilelerinde görüntülenmeye başladılar. 

Makyaj taktikleri, cilt bakım tüyoları ve stil önerileri ile 60 saniyeyi dolu dolu geçiren influencer'lar çeşitli güzellik ve stil videoları çekiyorlar. Makyajı sanata dönüştüren veya günlük hayatı kolaylaştıran öneriler ile dikkat çeken TikTok influencer'ları 2020’nin favorileri arasında. Özellikle sosyal izolasyon sürecinde daha da çok kullanılmaya ve izlenmeye başlayan TikTok videoları hayatınıza eklemeniz gereken şeyler arasında. 

Eskiden defilelerden gördüğümüz trendler son yıllarda Instagram ile yayılmaya başlamıştı… Şimdi ise dönemin en popüler parçaları ve trendleri TikTok üzerinden belirleniyor. En yeni trendlerden geri kalmamak için TikTok’un en popüler güzellik ve moda influencer'larını fotogaleride görebilirsiniz…