Toy Story 5, 2026'da Geliyor

Sevilen animasyon filmi, 7 yıl sonra Tom Hanks ve Tim Allen ile dönüyor.

Buse Saray BUSE SARAY 09 Nisan 2024
Toy Story 5, 2026'da Geliyor

Disney ve Pixar hayranları için güzel bir haber var! Animasyon filmi Toy Story 5'in resmi yayın tarihi doğrulandı. Pixar'ın yaratıcı başkanı, geçen yaz Woody ve Buzz Lightyear'ın beşinci Toy Story devam filminde geri dönecekleri doğruladı.Beşinci bölüm, 2019'un Toy Story 4'ünden neredeyse yedi yıl sonra, 2026'da geliyor. Şimdiye kadar, hikayenin detayları gizli kalmış olsa da, Tom Hanks'in başroldeki Woody olarak ve Tim Allen'ın Buzz Lightyear olarak geri döneceği planlanıyor.

2026, aynı zamanda Jon Favreau'nun yönettiği Lucasfilm'in bir sonraki Star Wars filmi olan Mandalorian & Grogu'nun da vizyona gireceği yoğun bir yıl olacak. Mandalorian & Grogu, Toy Story 5'ten önce 22 Mayıs 2026'da sinemalara gelecek. Tron: Ares ise 10 Ekim 2025'te; Dwayne Johnson'ın Moana'sının ise 10 Temmuz 2026'da gelmesi planlanıyor.

İki yıl içinde, Pixar'ın büyük ekrana çıkacak iki devam filmi olacak. Inside Out, 2 bu yaz sinemalarda olacak ve Amy Poehler, Phyllis Smith ve Lewis Black'in sırasıyla Joy, Sadness ve Anger'ın seslerini geri getirecek. Kadroya ayrıca Tony Hale'ın Fear, Liza Lapira'nın Disgust, Maya Hawke'ın Anxiety, Ayo Edebiri'nin Envy, Adèle Exarchopoulos'un Ennui, Paul Walter Hauser'ın Embarrassment olarak eklenmesi planlanıyor.

Toy Story 5, 19 Haziran 2026'da sinemalarda olacak.ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.