TUTKUNUN ESERİ MOBİLYALAR

Doğal ve orijinal: Hamm, evinde çok seveceği mobilyalar arayanların adresi!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Nisan 2015
TUTKUNUN ESERİ MOBİLYALAR
Nişantaşı'nda, Akkavak Sokak'tan geçerken, bir anda göze çarpıyor Hamm... Vitrininde daha önce bir yerlerde görmediğiniz farklı tasarımların yer aldığı, ‘Oradan bakmakla olmaz, içeri gir, bizimle tanış' diyen mobilyalar... Bu sıcacık daveti kabul edip de içeri girerseniz eğer, her biri birer ‘Arzu nesnesi' olabilecek mobilyalardan oluşan bir mekana giriyorsunuz.


Onları bir anda benimsemeniz için tasarlanmış adeta her şey... İsimleri, son derece minimal ve özelliği formlarından gelen duruşları, renkleri, dokuları.


Her ne kadar Nişantaşı'nda yeni açılan mağazasıyla dikkat çekse de, yeni bir marka değil Hamm. 2009 yılından bu yana hizmet veren marka, mottoları ‘tutku' olan bir grup tasarımcının ‘ideali' olarak çıkmış ortaya...


Tasarımlarını iki uç kutuptan bakarak çıkartmışlar ortaya: Olgun ve heyecanlı...


Bu bakış açısıyla hareket eden, son derece yaratıcı altı tasarımcı ile birlikte, farklı, yeni ve inovatif olanı bulmaya çalışıyorlar.


Tasarımlarının her birinin isimleri var: Zarifi, Cozy, Mücevher, Dem, Yay... Herbiri zamansız, mutluluk veren, şaşırtıcı modeller...


Detaylı bilgi için: www.hamm.com.tr

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.