VOGUE EYEWEAR SONBAHAR KOLEKSİYONUNU KEŞFEDİN

Şehirde sonbahar esintileri devam ederken, Vogue eyewear sonbahar koleksiyonuyla bize eşlik ediyor. Yeni koleksiyonda kısa bir tura davetlisiniz.

Yeni sezon güneş gözlüğü trendleri dünya için küçük ama moda için büyük ‘statement’ etkisi yaratıyor. Gözlerimizi güneşten korumak için tasarlanan güneş gözlükleri son yıllarda işlevinin yanı sıra bir stil tamamlayıcısı, hatta belki biraz rol çalarak başrolde yerini alıyor. Güneş gözlükleri artık dört mevsim süren hakimiyeti ile stilinizde fark yaratabilecek güce sahip. 

Şehre sonbaharın gelişini hissettiğimiz ve yeni sezonun anahtar parçalarını keşfettiğimiz bugünlerde rotamızı Vogue Eyewear'ın sonbahar koleksiyonuna çevirdik. Twiggy ve High Rise adlı iki modeli, renk seçenekleri ile retro ve ışıltıyı bir araya getirirken geometrik formlara da göz kırpıyor. Vogue Eyewear sonbahar koleksiyonunu tüm detayları ile keşfetmek için okumaya devam edin... 

Twiggy modeli, beş farklı renge sahip. Swarovski kristallerle bezeli saplar ve ince metal çerçeveli formu ile retro ve ışıltılı bir tarz sunan modelde sezonun modasına uygun sezonun trendi pastel tonlar dikkat çekiyor. Makyaj paletindeki ton seçeneklerinin sunulduğu model, abartısız ama etkileyici bir görünüme sahip. 

Trendlere uygun geometrik tasarımlardaki oyuncu pasteller minimal metaller ve kristaller ile bir araya gelince dikkatleri üzerine topluyor. Gözlük saplarındaki swarovski detayların büyüsüne kapıldık bile. 

High rise modeli, trend yaratan metal geometriler ve renkli lensleriyle şehirli model çağdaş ve kozmopolitan bir tavra sahip. High rise, beş farklı çerçeve ve cam seçeneği, güneş gözlüğünüzü stilinize adapte etmeyi kolaylaştırıyor. 

Degrade camlı siyah çerçeve , pembe degrade camlı kırmızı altın çerçeve, degrade camlı gümüş çerçeve , altın rengi çerçeve kahverengi degrade camlı, mavi çerçeve ve mavi degrade cam seçenekleri ile high rise yumuşak geometrik hatları ile dikkat çekiyor.